3000 TL'ye 27" ve üzeri monitör önerisi

nowe

Hectopat
Merhabalar, MSI MPG B550 anakart, Ryzen 5 5600X ve R9 280X ekran kartım var. Monitörümü yenilemek niyetindeyim. 2500-3000 TL bütçem var. IPS panel mi tercih etmeli? FHD veya 2K mı olmalı? Önerilerinizi bekliyorum.
Uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanmak niyetindeyim.

Bende benzer bir monitör arıyorum. 2 model arasında kaldım ama hangisini seçmeliyim tam karar veremedim.

Ben 3070 ekran kartıyla kullanacağım için LG olanı almam daha mantıklı sanırım. Siz de AMD ekran kartı olduğu için Gigabyte olanı tercih etmeniz daha mantıklı gibi çok az bütçenizi aşıyor ama o.

Panel olarak ips tercih ettim çünkü kaliteli TN panaller de en az bu fiyatlarda. VA panellerde ise ghosting diye bir sorundan bahsediliyor hep. ips paneller renk doğruluğu açısından iyiler ancak ışık sızması gibi sorunları oluyor, artık göze aldım o sorunu.

Asus vg279qr1 ile LG 27gl650f arasında kaldım. Bu monitörler hakkında deneyimli veya bilgi sahibi olan arkadaşlar ne söyleyebilirsiniz?
Asus vg279qr1 ile LG 27gl650f arasında kaldım. Bu monitörler hakkında deneyimli veya bilgi sahibi olan arkadaşlar ne söyleyebilirsiniz?
Bir de 2k olan LG 32gk650f-b var. Bu üçlüden birini seçmek niyetindeyim

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı