3000 TL'ye AMD tabanlı sistem toplama

• Konuyu başlatan Preadator007
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 37
  • Görüntüleme 3B
P

Preadator007

Ziyaretçi
Screenshot_3.png

Merhaba arkadaşlar topladığım bir sistemi size göstermek istiyorum. Sinerji de RAM stoğu yok. Ondan almadım. Tek aklıma takılan ekran kartı 300w işemci 125w harcarken sıvı soğutucunun nasıl 330w harcaması. Bana hiç matıklı gelmiyor. Sizden ricam bu sisteme 700w 80+ güç kaynağı yeter mi

Son düzenleyen: Moderatör:
Başlıktanda anlaşılacağı gibi intel yapmam gidipte 1.100tl k ibareli alacağıma amd alırım rahatıma bakarım tek sorum 700w 80+ yetecekmidir 330w sıvı soğutucu yazıor

+

İstediğin kadar overclock yap fazla etkisi olmayacaktır belirtiyim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Fiyat 2864 TL.

2864.jpg

Anakart faktörüyle fiyat 3028 TL. Gaming bir anakart eklendiğinde fiyat artıyor.

3028.jpg

@Silinen üye Hyperx Savage RAM'ler hem daha ucuz hem daha performanslı bellekler yanlış seçim. Ekran kartı Gigabyte alınabilir. Onun dışında benim yolladığım sistemden pek bir farkı yok.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı