3000 TL'ye fotoğraf makinesi tavsiyesi

PROTECTQ

Hectopat
Merhaba arkadaşlar fotoğraf çekmek istiyorum ve telefon yetmiyor. Bunun için başlangıç veya orta seviye bir makine ile bu işe girmek istiyorum. Bütçem 3-5 bin arası. En iyi makine olsun istiyorum.

Hocam bu çok ince geldi daha etli butlu makineler var. Onlar ile bunun arasındaki fark nedir?
Etli butlu derken neyi kastettiniz anlamadım fakat başlangıç-orta seviyedeki kullanıcılar için çok çok iyi bir kamera. Bu bütçede 4K çekim yapabilen kamera bulmak pek mümkün değil. Model özelliklerine YouTube'dan bakabilirsiniz, mutlaka video vardır.

Merhaba arkadaşlar fotoğraf çekmek istiyorum ve telefon yetmiyor. Bunun için başlangıç veya orta seviye bir makine ile bu işe girmek istiyorum. Bütçem 3-5 bin arası. En iyi makine olsun istiyorum.
İkinci el ile aran iyiyse temiz bir tane 650D + 50mm f1.8 lens ve kit lens alabilirsin. Etli butlu makine istiyorsan mirrorless almayacaksın DSLR alacaksın. Avantaj ve dezavantajlarıyla ilgili binlerce video var. Ona göre kara verirsin.

İkinci el ile aran iyiyse temiz bir tane 650D + 50mm F1.8 lens ve kit lens alabilirsin. Etli butlu makine istiyorsan mirrorless almayacaksın DSLR alacaksın. Avantaj ve dezavantajlarıyla ilgili binlerce video var. Ona göre kara verirsin.

Mirrorless daha iyi hocam araştırdım sizin öereceğiniz var mı mirrorless olarak.

Geri
Yukarı