3000 TL'ye FX 8350 ve GTX 770 Sistem Toplama

Hımm. Teşekkürler.

Arkadşlar , bu nasıl olmuş ?

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    83,5 KB · Görüntüleme: 404
Bence amd sistem daha ileriye yatırım için daha iyi. (İleride programlar çoklu çekirdek kullanımını artıracak.)

Hocam yolladığınız sistemlerden esinlenerek böyle birşey yaptım. Nasıl olmuş ? O kasalar bana çok sağlam gelmedi. Tercihim herzaman corsiar ve cooler masterdır.

Dosya Ekleri

• pc2.png
    pc2.png
    80,3 KB · Görüntüleme: 245
Bütçe 3.000 tl'yi aşmış. Eğer 3.400 tl'ye kadar çıkabileceğinizi söyleseydiniz size çok daha iyi kasalar koyabilirdik. :) Kasada power varmı göremiyorum. Şaun kullandığım makinenin ekranı çok küçükte. ^^
Anakartın eski nesil Z87 bir anakart. Zaten işlemcinde K ibaresi yok. O.C atamayacaksınız. Bu kadar para vermenize gerek yok o anakarta. Siz önerdiğim sistemi kasayı değiştirerek alınız. Eğer bütçenizi arttırabiliyorsanız Samsung Evo 120 gb'lik bir SSD ile Cooler Master'in güzel bir işlemci soğutucusundan alın.

www.vatanbilgisayar.com: Cooler Master Hyper T4 Lga775/1155/1156/1366/2011 & Am2/Am2+Am3/Am3+/Fm1 İşlemçi Soğutucu - Vatan Bilgisayar
www.vatanbilgisayar.com: Samsung 120Gb 840 Evo Sata 3.0 (Okuma 540Mb / Yazma 410Mb) Ssd - Vatan Bilgisayar

Hocam bana 3500tl yi aşmayacak bir sistem toplar mısınız ? Sanırım zorlarsam 3500TL yapabilirim :sinsi::sinsi: Bu arada SSD'ye gerek yok ve kasa Corsair Obsidian 750D olursa çok iyi olur. Teşekkür ederim :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı