3000 TL'ye Gaming kulaklık önerisi

Bütçe
3000

bymfw4

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı: NVIDIA Geforce GTX 1650 Ti ---- İşlemci: AMD Ryzen 5 4600H ---- RAM: 16 GB ---- Kulaklık: Razer Blackshark V2 ---- Mouse: VXE Dragonfly R1 Pro
Merhaba... Arkadaşım yeni bir Gaming kulaklık almak istiyor, yakın zamanda ben de buradaki arkadaşların tavsiyeleriyle BlackShark V2 almıştım, kendisine de HS80 ve BlackShark V2 öneriyorum. Bütçemi zorlayıp Cloud III mü alsam diyor, Cloud 3 bu iki kulaklığa göre nasıl? Bütçe 3.300 civarına zorlanırsa tavsiyeleriniz ne yönde olur?

Merhaba... Arkadaşım yeni bir Gaming kulaklık almak istiyor, yakın zamanda ben de buradaki arkadaşların tavsiyeleriyle BlackShark V2 almıştım, kendisine de HS80 ve BlackShark V2 öneriyorum. Bütçemi zorlayıp Cloud III mü alsam diyor, Cloud 3 bu iki kulaklığa göre nasıl? Bütçe 3.300 civarına zorlanırsa tavsiyeleriniz ne yönde olur?

HS80 daha konforlu ve hem oyun hem günlük kullanımda daha rahat bir kulaklık. Razer BlackShark ise biraz daha CS - Valorant tarzı oyunlarda daha iyi iş gören ama günlük kullanımda çok da rahat olmayan bir kulaklık.

@Error @Kaan Diktaş bilginiz var mı?

HS80 daha konforlu ve hem oyun hem günlük kullanımda daha rahat bir kulaklık. Razer BlackShark ise biraz daha CS - Valorant tarzı oyunlarda daha iyi iş gören ama günlük kullanımda çok da rahat olmayan bir kulaklık.
Rahatlık dışında özellik, ses kalitesi, mikrofon kalitesi olarak bakarsak?

Gaming kulaklık olarak Cloud 3 almanı öneririm hocam.
HS80'e göre?

Mic kalitesi HS80'de daha iyi. Ses yapıları ise HS80 blackshark V2 kadar iyi ses kastırmaz ama ses kasamıyorum da demezsin dizi filmlerde veya müzik dinlerken daha keyifli dinlersin. Blackshark V2'de daha rahat ses kasarsın ama günlük dizi film vs vs daha az keyifli olur.

Mic kalitesi HS80'de daha iyi. Ses yapıları ise HS80 blackshark V2 kadar iyi ses kastırmaz ama ses kasamıyorum da demezsin dizi filmlerde veya müzik dinlerken daha keyifli dinlersin. Blackshark V2'de daha rahat ses kasarsın ama günlük dizi film vs vs daha az keyifli olur.
Cloud 3 bunlardan daha iyi mi olur peki, ikisinden de pahalı fiyat olarak?

HS80'e göre?

Cloud 3 muzik film gibi eylemlerde daha sönük kalıyor HS80'in mikrofon kalitesi daha iyi olabilir ama Cloud 3'ünde kötü değil FPS oyunlardında ses kasma gibi durumlarda Cloud 3 daha başarılı.

Cloud 3'te Razer kafasında bir kulaklık. Cloud 2 bir arkadaşıma almıştım ama hiç rahat olmadığını söylemişti. Cloud 3 nasıldır onu bilmiyorum.

Cloud 2 genel olarak rahat bir kulaklık birkaç aydır kullanıyorum ve hiç rahatsızlık vermedi aslında.

V2 al geç.

Geri
Yukarı