3000 TL'ye GTX 750 Ti sistem alınır mı?

Bu fiyata 2200-3200G + A320 + 2x8 RAM + 256 GB SSD + 500W PSU + normal bir kasa (hepsi 2. El ) aldığınız zaman bu kasayla aynı performansı alırsınız. Üstüne ileride RX570 gibi bir GPU takabilirsiniz. İşlemci olarak da onu çok açık olur.

Bu fiyata 2200-3200G + A320 + 2x8 RAM + 256 GB SSD + 500W PSU + normal bir kasa (hepsi 2. el ) aldığınız zaman bu kasayla aynı performansı alırsınız. Üstüne ileride RX570 gibi bir GPU takabilirsiniz. İşlemci olarak da onu çok açık olur.

Bu alınmaz mı ileride güncelleyeceğim bu kadayı zaten çok zorlamayacağım PC'yi CS:GO MC günde 3 saat falan yeter bana.

Diyelim ki yayın açmak istediniz açmanız çok zor olur ya da farklı oyunlara yönelirsiniz R6 ya da Rust gibi zorlar sistemi üstelik bu sistem yükseltmek çok pahalıya patlar.

Yayınla işim yok.

Diyelim ki yayın açmak istediniz açmanız çok zor olur ya da farklı oyunlara yönelirsiniz R6 ya da Rust gibi zorlar sistemi üstelik bu sistem yükseltmek çok pahalıya patlar.

Güne en fazla 4 saat CS:GO MC oyinacağım hepsi bu yayın video falan çekmicem.

Sence alınır mı? Düşük grafikte oynayacagım CS:GO MC falan bütçem 3000 hatta biraz daha az para yok fakirliğin gözü kör olsun ne yapayım Max bu.

Parça parça toplansa daha iyisi çıkar sanki.
Parça parça toplarsa 10 yıllık parçaların illa ki birinden biri problem çıkarır. Ayrıca 3k'lık sistem için bir sürü insanla muhatap olmaya değmez.

Ben bunu aliyim o zaman zaten CS:GO oynayacagım 720p Low grafikte. Bütçe bu kadar çok araştırdım güzel kasalar 5000'den başlıyor.
Başka sistemlerde bak illa vardır. 3500-4000'lük sistemlere yaz. Bugün paran hazır 3000 olursa gelip alıyorum de. Baktın yaşadığın yerde böyle sistem yok bunu al.

Geri
Yukarı