3000 TL'ye i5 4460 ve GTX 970 Tabanlı Sistem Toplama

ruby100

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar benim 3000 TL limitim var ve SSD+GTX970 tabanlı bir oyun sistemi toplamak istiyorum. Sistem önerilerinizi bekliyorum. (Monitör dahil.) Benim toplamayı düşündüğüm sistem bu, sizinkileri de bekliyorum. Hepsini değerlendiricem.

Sistem 1.PNG

Kasayı Zalman Z3 + 600W PSU olarak tercih edin. RAM'leri de çift slot olarak değiştirin. Onun dışında güzel sistem.

Bence ekran kartini alma 700-800 tlni kenara koy, 3200+ya istedigin parcalarla sistemini topla, bir kac ay ekran kartini hic takmadan da calistirirsin pcyi sadece oyun oynamazsin o sirada para biriktirir bir kac aya alirsin 970i ve takarsin sistemine, anakartini yukseltmelisin bence, en basitinden gaming 3 alabilirsin ... 450 tl ... illede bu anakart i alicam diyorsan bence mantigin guzel, sakin dual kit alma rami 8 gb tek slot al o kartta 2 slot var sadece daha sonra ihtiyacin olursa bi 8 gb daha takarsin (sanmam ama ne olur ne olmaz) .. ama dedigim gibi en sagliklisi anakartini yukselt bence biraz.

Sinerji Bilgisayar' dan:
upload_2015-4-3_19-56-37.png

Tek 8 GB uygun bulamadım burada, Eksen Bilgisayar' dan bunu alabilirsin (+26 TL), sonra yükseltme imkanın olur:
www.eksenbilgisayar.com: KINGSTON HyperX Savage 8GB DDR3-1600MHz, Bellek - HX316C9SR/8
SSD' yi sonra almayı düşünebilirsin. Elinde monitör varsa onu sonra alabilirsin, ama alacaksan da GTX970 gibi bir kart aldıktan sonra fazla ucuza kaçma bence monitör konusunda. Kolay gelsin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı