3000 TL'ye ikinci el tablet önerisi

wruno967

Hectopat
Merhaba, iPad 9 vardı elimde fakat teknik özellikleri ihtiyacımın cok ustunde oldugundan satıp dusuk bir modele gecmeye karar verdim. 2. el en fazla 3 bine YouTube'da ders videosu ve sahibinden acan bir cihaz arıyorum. Normalde bin TL'ye iPad 4 buldum ama sanırım YouTube desteklemiyormuş, Safari'den YouTube kullanmak nasıl? Uygulamayla cok bir farkı var mı? Son olarak iPad 5'in ortalama fiyatı 2-2.5k iPad 6'nın 2.250-3K iPad 7 yide 3K ya temizini bulabiliyorum. Eger 4 almayacaksam sanırım 5 ve 6 yerine 7 almak daha mantıklı gibi duruyor fiyat acısından. Android tabletler hakkında hiç bilgim yok. Hangi modeli almalıyım? Simdiden teşekkürler. Not: Herhangi bir Apple aksesuarı kullanmıyorum.

Bende de Ipad 4 var, ios 10 küsür de güncelleme bitti ve çok kasıyor bence alınmaz. Bunun haricinde youtube ve birçok uygulama yüklenemiyor ios eski olduğundan. Safari veya Chrome üzerinden youtube izlenebiliyor onda sorun yok.

Bende de Ipad 4 var, ios 10 küsür de güncelleme bitti ve çok kasıyor bence alınmaz. Bunun haricinde youtube ve birçok uygulama yüklenemiyor ios eski olduğundan. Safari veya Chrome üzerinden youtube izlenebiliyor onda sorun yok.
menude gezerkenmi kasıyor hocam yoksa oyunlarda falanmı diyorsunuz

Çocukların oynadığı oyunlarda falan kasma yok ama chrome yada safari açtığımda çok kasıyor, tablet menülerinde gezerken çok kasmıyor. Chrome'da yada safaride video izlerken açılana kadar kasıyor ama video başlayınca sıkıntısız izletiyor. Özetle ben olsam almam ipad 4, neticede 11-12 yıllık tablet. Bunu alacağına android bir tablet al daha iyi, Lenovo M9 alabilirsin mesela.

Çocukların oynadığı oyunlarda falan kasma yok ama chrome yada safari açtığımda çok kasıyor, tablet menülerinde gezerken çok kasmıyor. Chrome'da yada safaride video izlerken açılana kadar kasıyor ama video başlayınca sıkıntısız izletiyor. Özetle ben olsam almam ipad 4, neticede 11-12 yıllık tablet. Bunu alacağına android bir tablet al daha iyi, Lenovo M9 alabilirsin mesela.
kasma derken donup bikac saniye kalıyor sonra falanmı geri geliyor yoksa fps dusmesi gibi biseymi oluyor? 800 civarına bulunabiliyor bu fiyat icin cekilir bi kasmamı?

rica etsem bi video paylasabilirmisiniz youtubeda gezinme anında

Son düzenleme:
Bu bildiğiniz ram/işlemci yetmemesinden kaynaklı bir sorun, sekmeye basıyorsunuz 2-3 saniye bekletiyor, arama işaretine basıyorsunuz 1-2 saniye bekletiyor falan ama video açılınca bir sıkıntı yok izletiyor. Alacaksanız ürünü elden alın o şekilde deneyin.

Geri
Yukarı