İkinci el tablet önerisi

yalcindaganil

Hectopat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Arkadaşlar pahalı bir tablet almak istemiyorum. Android olup ROM atar sürümünü yükseltip kullanırım. Sadece PDF açsın ve onu düzenleyecek programı da kullanayım yeter. PDF için tablet alacağım da birkaç ürün buldum isimlerini aşağıya yazacağım. Biliyorum ürünler dandik ürünler ama amacım bu sadece PDF, onu da açsın yani. Tablet işlemcilerinden en ufak bilgim yok vereceğim ürünler arasından alınabilecek en mantıklı ürün hangisidir?
Hepsi ikinci el:

Vestel v Tab 7
Samsung Galaxy Tab 3 Lite SM-T113
ASUS MeMO Pad 8
Samsung Galaxy Tab 3 Lite.
Samsung Galaxy Tab 3
eTab 4
eTab 5
Hometech HT10M.
Redway 7

Arkadaşlar pahalı bir tablet almak istemiyorum. Android olup ROM atar sürümünü yükseltip kullanırım. Sadece PDF açsın ve onu düzenleyecek programı da kullanayım yeter. PDF için tablet alacağım da birkaç ürün buldum isimlerini aşağıya yazacağım. Biliyorum ürünler dandik ürünler ama amacım bu sadece PDF, onu da açsın yani. Tablet işlemcilerinden en ufak bilgim yok vereceğim ürünler arasından alınabilecek en mantıklı ürün hangisidir?
Hepsi ikinci el:

Vestel v Tab 7
ASUS MeMO Pad 8
Samsung Galaxy Tab 3
eTab 4
eTab 5
Hometech HT10M.
Redway 7
Bence ASUS veya Tab 3 kesinlikle diğerlerine göre daha iyi tercihler olacaktır.

Hepsi ikinci el:

Vestel v Tab 7
ASUS MeMO Pad 8
Samsung Galaxy Tab 3
eTab 4
eTab 5
Hometech HT10M.
Redway 7
Galaxy Tab 4 serisi öneririm. Zamanın en iyisiydi. Alacağın cihazın minimum 16GB olmasına dikkat et. eTab'lar iş görür mü bilmiyorum.

Galaxy Tab 4 serisi öneririm. Zamanın en iyisiydi. Alacağın cihazın minimum 16 GB olmasına dikkat et. ETab'lar iş görür mü bilmiyorum.

Tab 4 bulabilirsem alabilirim onun haricinde şu an eTab5 mevcut iş görüyor gerçekten. Hem depolama hem de PDF'leri açıp rahatlıkla kalemiyle işlem yapıyorum. Bir tane de işte bu saydıklarımdan alabilirim gibi duruyor. Samsung Galaxy Tab 3 Lite iş görür mü peki? Depolama yetmezse SD kart takabilirim.

Geri
Yukarı