3000 TL'ye INNO3D GTX 1660 Super alınır mı?

Buyurun konuştum 3K ya indi satıcının puanı ve yorumları da iyi 2 günde deneme süresi verdi. Testleride gayet iyi. Belki zorlarsam fiyat biraz daha düşer sorduğum an 3K yaparım dedi.

Kartı 1 yıl kullandım bayağıdır boşta beni memnun etti diyordu sabah konuştuğumda.

GTX 1660 Super.

Hocam merhaba arkadaşla konuştum ailemde karta onay verdi dediğim gibi 2 gün deneme süresi verdi cumartesi günü gidip test edip alacağım yarım saat FurMark 0X MSAA yeter mi?

3K ile anlaştık alırken pazarlık deneyeceğim tekrardan.

@Xantern

Adamın elinde 5 tane kart var. Hepsi de oyuncu sisteminde kullanılmış sözde. Güçlü de bir PSU'su var sattığı. Muhtemelen tüm kartlar mining çıkması.

Adamın elinde 5 tane kart var. Hepsi de oyuncu sisteminde kullanılmış sözde. Güçlü de bir PSU'su var sattığı. Muhtemelen tüm kartlar mining çıkması.

Bir sorayım sormadım onu.

Bana İstanbul içi 1660 Super ilan önerir misiniz? Ben pek bulamadım da.

Böyle bir ilan da var.

Profilimi yeterince inceler ve yorumları okursanız. Daha güvenilir bir referans olur size bu şekil cevap verdi hocam INNO olan ürün için satıcı.

Son düzenleme:
Bir sorayım sormadım onu.

Bana İstanbul içi 1660 Super ilan önerir misiniz? Ben pek bulamadım da.

Böyle bir ilan da var.

Profilimi yeterince inceler ve yorumları okursanız. Daha güvenilir bir referans olur size bu şekil cevap verdi hocam INNO olan ürün için satıcı.

Dosya Ekleri

• IMG_1137.jpeg
    IMG_1137.jpeg
    371,4 KB · Görüntüleme: 8

Yazdım arkadaşa INNO olan ürün için ne düşünüyorsunuz görsel koydum arkadaşın attığı mesajlar hakkında. Bu attığınız ilanı Param Güvende ile almak mantıklı mı?

Yazdım arkadaşa INNO olan ürün için ne düşünüyorsunuz görsel koydum arkadaşın attığı mesajlar hakkında. Bu attığınız ilanı Param Güvende ile almak mantıklı mı?
Bu attığınız ti olan ürün benim için şu an ön planda.

Param güvende ile satmıyor. İstanbul içi elden.

Güncel fiyatlara çok hakim değilim fakat 2200-2500 TL arası etmesi gerek.
Miningte gebermiş 6600 kartlar bile 3300-3700'den başlıyor hocam.

2200 TL'ye satılan 6600 kartın sıcaklık performansı Japonya'ya atılan Little Boy veya Fat Man atom bombaları gibi sıcaklık değerleri vardır muhtemelen.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı