3000 TL'ye kadar direksiyon seti önerisi

Felicio

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba 3000 lirayı geçemem 2. el arıyorum aklımdan en başa Logitech DFGT geçmişti sonrasında çok sesli çalıştığını okudum evdekiler ses konusunda birazcık hassas sonrasında G27 baktım. En sonunda da V900SE baktım Force feedback yokmuş. İşimi görsün takılmasın uygun öneriniz var mıdır? Çok arada kaldım.

Ben DFGT kullandım ses falan hiç olmadı. 2 yıldan fazla kullandım. G29'a geçtim vites debriaj muhabbetinden dolayı.

PXN V10 Force Feedback Racing Wheel Sim Wheel

Pxn marka da bu ara revaçta ama ne kadar tavsiye edilir bilemem. F/P bir markaya benziyor. Belki işini görebilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam burada falan çok sesli duruyor youtubedende inceleme videolarına baktım herkes sesli diyor ses benim için sorun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam burada falan çok sesli duruyor youtubedende inceleme videolarına baktım herkes sesli diyor ses benim için sorun.
Ben yaşamadım işte. Onların durumuna bir şey diyemem. Ben 2. el almıştım hem ama yaşamadım problem.

Hocam baktım DFGT en ucuzu 3000 lira sizce 16 yıl önceki bir direksiyon seti için 3000 lira değer mi ilk defa direksiyon setim olacak
Aslında çok haklısın 130 dolar gibi bir para yapıyor ama g29 200-300 dolar arası var. Eğer yurtdışı getirtebilme şansın varsa bu fiyatlara alabilme durumun var üstelik 0 ürün olarak. Ama ülkemizde ki vergi sistemi fazla olduğundan çok pahalı olabiliyor. Zaten başka seçenek kalmıyor geriye

Geri
Yukarı