3000 TL'ye kadar ekipman tavsiyeleri

Switch farkı vardır. Ama bildiğim 1K altına en kaliteli model Z11. eğer 1.5-2 arası verebilirse klavyeye RK61 var. Ayrıca Ali Express'ten yeni hesap indirimi ile alırsa linktekinden ucuza geliyor hocam.

Hocam klavye 1000 TL değil ki 1200-1300 civarı oynuyor eğer 1000 TL altında ise alınır. Tasarımını da beğendim eminim ki hissiyatı da güzeldir.

Hocam klavye 1000 TL değil ki 1200-1300 civarı oynuyor eğer 1000 TL altında ise alınır. Tasarımını da beğendim eminim ki hissiyatı da güzeldir.

Amazon'da blue Switch'i öyle. Ben red Switch'i 895 TL'ye almıştım Amazon'dan stoku tükenmiş şu an. Ondan AliExpress'ten alacak o klavyeyi arkadaş.
Screenshot_20240411-135244_Amazon Shopping.jpg

Mouse SS Prime+ klavye e-yooso Z11(ekstradan Switch alabilirsiniz bütçe kalırsa)
@Kaan Diktaş H2000p idi sanırım o daha iyi kulaklık önerir.

Elin büyük ise SS Prime al. Klavyeyi yeni bir hesap açıp satın al.

Farkları var mı hocam bunların.

Eki Görüntüle 2169897

Biri kablolu biri kablosuz.

Birisi kablosuz, diğeri ise kablolu ayrıca diğeri Almanca klavye olması lazım 2.4GHz olan.

Almanca olması fark etmiyor. Windows üzerinde Türkçe düzen seçili olması yeterli. Türkçe klavye gibi kullanılır.

Elin büyük ise SS Prime al. Klavyeyi yeni bir hesap açıp satın al.

Biri kablolu biri kablosuz.

3K bütçede en iyi bu şekilde alırsın. Bütçe artarım dersen klavye olarak RK61 kablosuz olanı al. Amazon Prime üyeliği ile satın almayı unutma alacaksan.

Bu arada alırken Amazon Prime alın. Kargo bedeli ödetmiyor sistem.

Farkları var mı hocam bunların.

Eki Görüntüle 2169897

Almanca olması fark etmiyor. Windows üzerinde Türkçe düzen seçili olması yeterli. Türkçe klavye gibi kullanılır.

3K bütçede en iyi bu şekilde alırsın. Bütçe artarım dersen klavye olarak RK61 kablosuz olanı al. Amazon Prime üyeliği ile satın almayı unutma alacaksan.

Prime+ ta alabilir. Indirimlerle 590'larda şu an.

Yeni konular

Geri
Yukarı