3000 TL'ye kadar F/P oyuncu koltuğu önerisi

Bütçe
1000-3000

GTX 1080

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Merhabalar, hem ucuz olup hem de olabildiğince kaliteli bir oyuncu koltuğu arıyorum. Çok dandik bir şey olmasın öyle aşırı da ucuz olmasın. Rahat bir şey olsun istiyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

500 daha çıkamaz mısınız hocam? Koltuklar çok sık değiştirilen ürünler değil. Az paradan kıyıp şunlardan birini almanızı öneririm. Uzun süre götürür.

Asla çıkamam diyorsanız;
Fakat şunu söyleyeyim 500 TL üstüne çok çok kaliteli bir koltuk var bunu asla almayın. Ayakları sağlam değil çünkü.

500 daha çıkamaz mısınız hocam? Koltuklar çok sık değiştirilen ürünler değil. Az paradan kıyıp şunlardan birini almanızı öneririm. Uzun süre götürür.
Çıkarabilirim bu aralar annemle oyuncu koltuğu arayışına girdik daha hiç param yok biriktirip almayı deneyeceğim. Attıklarınız gerçekten de güzel duruyor bakacağım.

Rahatlıkta üstüne yoktur. Gerekirse 1 ay bekleyin yine de bunu alın.
4000 TL ama fiyatı oyuncu koltuğu tercih ederim. Öneriniz için teşekkür teşekkür ediyorum. Hem görüntü bakımından hem de sistemle uyumlu olması bakımından oyuncu koltuğu bakıyorum.

Asla çıkamam diyorsanız;
Fakat şunu söyleyeyim 500 TL üstüne çok çok kaliteli bir koltuk var bunu asla almayın. Ayakları sağlam değil çünkü.
Valla şuanki koltuğum şu; 🤣🤣
20230324_000529.jpg

Geri
Yukarı