3000 TL'ye kadar gamepad önerisi

Hocam bence Xbox gamepadi rakipsiz bilgisayar koşmanda onu akın geçin bence ama bilgili arkadaşlar daha iyi gamepad varsa yazabilirler ama en iyisi Xbox 9.nesil game pad
Banada öyle geliyor gibi ama gerçekten hiç bilgim yok. Geçen bir yerde gördüğümü söyleyeyim. Bütün oyunlar Xbox oyun kumandasına göre dizayn ediliyormuş o sebepten de PS kolları ile ilgili bir ayar videosu görmüştüm bakın iyi geldi aklıma onu da sorayım :D

Şu anlık imkansız gibi duruyor malum ama isterim bir pc toplamak :)

Bu arada hayırlı olsun
Sağolun hocam, gönlünüzce olsun inşallah.

Hocam DualSense desteği için ne düşünüyorsunuz? Beni çok cezbetti de kendileri.

Kısa bir süre DualSense'de kullandım. Steam üzerinden FIFA ve NFS Unbound oynadım ve sorunsuzdu. Eğer DualSense seviyorsan almayı düşünebilirsin. Sorun yaşayacağını düşünmüyorum.

Tek sorun oyunlardaki tuş gösterimleri olur. PS de X tuşu yerine Xbox diziliminde bulunan tuşu görürsün.

Kısa bir süre DualSense'de kullandım. Steam üzerinden FIFA ve NFS Unbound oynadım ve sorunsuzdu. Eğer DualSense seviyorsan almayı düşünebilirsin. Sorun yaşayacağını düşünmüyorum.
Çok sağ olun hocam. Ben bir DualSense göz atayım. Bir sorun çıkarsa Xbox 9.nesil dönerim gibi. Allah'a emanetsiniz, hayırlı forumlar.

@AtakoHelikopteri Hocam çözüldü işaretlemesi yapamıyor muyuz? İstediğim cevapları verdiniz de tekrardan teşekkür olarak çözüldü işaretlemek isterim.

Çok sağ olun hocam. Ben bir DualSense göz atayım. Bir sorun çıkarsa Xbox 9.nesil dönerim gibi. Allah'a emanetsiniz, hayırlı forumlar.

@AtakoHelikopteri hocam çözüldü işaretlemesi yapamıyor muyuz? İstediğim cevapları verdiniz de tekrardan teşekkür olarak çözüldü işaretlemek isterim.

Çözüldü olarak görünmesini istediğin mesajı rapor kısmından çözüldü olarak raporlayabilirsin. Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.

Çözüldü olarak görünmesini istediğin mesajı rapor kısmından çözüldü olarak raporlayabilirsin. Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.
Hocam çözüm verilmiyormuş da benim gönlümde siz çözdünüz teşekkürler.

Witcher 2 250 lira hocam şaşırmamak lazım.
Hocam bu attığınız satıcıya pek güvenememişler ne düşünüyorsunuz bu konuda? Ben zaten pahalı bir ürün aldığımda açılışından itibaren video çekiyorum da, geri iade etmekle boş yere uğraşmayalım diye sormaktayım, teşekkürler.

Hocam bu attığınız satıcıya pek güvenememişler ne düşünüyorsunuz bu konuda? Ben zaten pahalı bir ürün aldığımda açılışından itibaren video çekiyorum da, geri iade etmekle boş yere uğraşmayalım diye sormaktayım, teşekkürler.
Hocam ben karşıma çıkan ilk yerden attım. Dualsense istiyorsanız amazondan alın diyeceğim ama yokmuş. Vatan'dan vs. alabilirsiniz veya burayı deneyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı