3000 TL'ye kadar kablosuz klavye önerisi

Umutcengz

Hectopat
Yer
Zonguldak
Daha fazla  
Arkadaşlar royal kludge RK61 çok istiyordum bir sene önce falan herkeste öneriyordu burada, klavyem bozuldu bir bakayım dedim fiyatı iyi ama forumda kimse önermemiş, bana bu fiyat bandında klavye lazım kablosuz olursa çok çok iyi olur, olmayıp parasını hak ediyorsa öyle de olur, numpadi olmazsada iyi olur mouse sallayacak alanım büyür biraz, herkese iyi sosyaller.

Arkadaşlar royal kludge RK61 çok istiyordum bir sene önce falan herkeste öneriyordu burada, klavyem bozuldu bir bakayım dedim fiyatı iyi ama forumda kimse önermemiş, bana bu fiyat bandında klavye lazım kablosuz olursa çok çok iyi olur, olmayıp parasını hak ediyorsa öyle de olur, numpadi olmazsada iyi olur mouse sallayacak alanım büyür biraz, herkese iyi sosyaller.

Sadece oyun için:Fnatic Streak65 Mekanik Klavye

Konu hakkında daha bilgili kişiler de bakarsa onaylarsa güzel tercihler.

Sadece oyun için:Fnatic Streak65 Mekanik Klavye

Konu hakkında daha bilgili kişiler de bakarsa onaylarsa güzel tercihler.
Top75'e 3400tl çok hocam. @SF24 hocamın attığı alınır.

Hocam bu yurt dışı ürünlerde garanti nasıl oluyor? Anladığım kadarıyla tr deki ürünleri önermiyorsunuz ancak 1 tane de tr önerir misiniz? Çok teşekkür ederim önerileriniz için bu arada.

Hocam bu yurt dışı ürünlerde garanti nasıl oluyor? Anladığım kadarıyla TRdeki ürünleri önermiyorsunuz ancak 1 tane de TR önerir misiniz? Çok teşekkür ederim önerileriniz için bu arada.

Türkiye'den bütçenizde bir tek bu alınabilir. 2 yıl garantili K8. Top75'in PCB'si kötü diyorlar ondan onu eklemedim.

Türkiye'den bütçenizde bir tek bu alınabilir. 2 yıl garantili K8. Top75'in PCB'si kötü diyorlar ondan onu eklemedim.
Royal kludge rk61 neden önerilmiyor hiç artık?

Geri
Yukarı