3000 TL'ye kadar kablosuz klavye önerisi

Son bir sorum olacak, ilk defa amazon vb alışveriş yapacağım, garanti işlemleri nasıl sürüyor?
30 günlük Amazon garantisi var. Normalde yurt dışı ürünlerinde garanti olmaz diye biliyorum.
@Endless Kaan @SF24 @Kaan Diktaş hocam biliyordur.

30 günlük Amazon garantisi var. Normalde yurt dışı ürünlerinde garanti olmaz diye biliyorum.
Hotswap zaten pek garantilik durum olmaz.

Hotswap zaten pek garantilik durum olmaz.

Garantisi yok diye biliyorum ben. Dediğiniz gibi hotswap. Pek garantilik bir durum olmaz.

Vallahi bu soru son. PrtSc tuşunun yokluğunu nasıl dolduruyorlar? O tarafta bir tek o tuşu aktif kullanıyorumda.

Zamanla unutuyorsun. :D

Bütçe madem 3K TL neden RK61 yöneliyorsunuz?

Gmk67 ve dracula Castle gibi modeller varken RK61 yönelmek saçma. Bütçeniz 1500 civarına düştüyse bilemem tabii.

Garantisi yok diye biliyorum ben. Dediğiniz gibi hotswap. Pek garantilik bir durum olmaz.

Zamanla unutuyorsun. :D

Bütçe madem 3K TL neden RK61 yöneliyorsunuz?

Gmk67 ve dracula Castle gibi modeller varken RK61 yönelmek saçma. Bütçeniz 1500 civarına düştüyse bilemem tabii.

Hocam 3K TL'ye kadar verebilirim, ama yani beni tatmin eden 2K bir klavye de alabilirim, paramın karşılığını verebiliyorsa RK61 alacağım kesinlikle, bir sorunu bir problemi yoksa, dracula Castle'ın ne gibi ekstrası var RK61'den anlatır mısınız ufakca?

Yeni konular

Geri
Yukarı