3000 TL'ye kadar kablosuz klavye önerisi

Hocam 3K TL'ye kadar verebilirim, ama yani beni tatmin eden 2K bir klavye de alabilirim, paramın karşılığını verebiliyorsa RK61 alacağım kesinlikle, bir sorunu bir problemi yoksa, dracula Castle'ın ne gibi ekstrası var RK61'den anlatır mısınız ufakca?

Genel olarak fark var direk. Bir sorunu ya da herhangi bir problemi yok RK61 adlı modelin. Almak istiyorsanız alınır.

Amazon Prime ile alın yeter.

Fark nedir hocam peki, Switch kalitesi vardır muhakkak ama başka?

Genel olarak diyorum ya hocam. Her şeyi kast ediyorum. :D Switch kalitesi olsun keycaps olsun PCB'si olsun.

Bütçe uyuyorsa EASTER koduyla dracula alabilirsin. Uymuyorsa al RK61 keyfine bak. İkisi de üzmez.

Genel olarak diyorum ya hocam. Her şeyi kast ediyorum. :D Switch kalitesi olsun keycaps olsun PCB'si olsun.

Bütçe uyuyorsa EASTER koduyla dracula alabilirsin. Uymuyorsa al RK61 keyfine bak. İkisi de üzmez.
Alabiliyorsa Dracula alsın.

Vallahi bu soru son. Prtsc tuşunun yokluğunu nasıl dolduruyorlar? O tarafta bir tek o tuşu aktif kullanıyorumda.

Windows + Shift + S kullanıyorum ben genelde ss almak için belki kısayol tuşu vardır klavyenin klavuzundan bakarsınız. Alabiliyorsanız arkadaşın dediği gibi Dracula parasını hak eden bir klavye.
Alabiliyorsanız arkadaşın dediği gibi Dracula parasını hak eden bir klavye.
Bu arada 5087B Plus'ı satıp ben de Dracula Castle almayı planlıyorum :D.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı