3000 TL'ye kadar klavyeler önerileri

Merhaba, iyi Sosyaller. Bugün 3000 TL'ye kadar olan klavyeleri söyleyeceğim. Bir nevi rehber olarak düşünebilirsiniz.

100- 500 TL arasında bu klavyelere bakabilirsiniz:

500-1500 TL arasında bu klavyelere bakabilirsiniz.

1500- 3000 TL arasında bu klavyelere bakabilirsiniz.

Bu rehberi @Lusyz ile birlikte hazırladık sizlere. Alacaklara hayırlı olsun.

Ultra Mega Awesome Rehber 🤩
Sıfır olarak BlitzWolf BW-KB2,
Mizar MZ60 ve HK Gaming HK61 eklenebilir sonuçta sahibinden de olsa kapalı kutu.

Bir de İnca marka bir klavye gördüm, başka bir kaliteli ürüne logo basılan klavye mi, çünkü genelde kalitesiz oluyor İnca.

Ultra Mega Awesome Rehber 🤩
Sıfır olarak BlitzWolf BW-KB2,
Mizar MZ60 ve HK Gaming HK61 eklenebilir sonuçta sahibinden de olsa kapalı kutu.

Bir de İnca marka bir klavye gördüm, başka bir kaliteli ürüne logo basılan klavye mi, çünkü genelde kalitesiz oluyor İnca.
Evet hocam biraz eksik bir rehber olmuş fark ettim. Uyarınız için gerçekten çok teşekkür ediyorum iyi ki varsın. Rehberi beğenmene çok sevindim, seviyorum seni. Inca hakkında benim de şüphelerim yok değil elbette. İşim olduğu için pek elleyemedim.

@erme teşekkür ederim hocam.

@Umut Nas'ın özel ricası ile şunu ekliyorum.

Konuya yeni klavyeler eklenecektir.

Aklıma takılan birkaç klavye oldu. Rush ve Inca olanlar bunlardan ikisi. Pek araştırmadığım ve bu aralar bir şey araştıracak vaktim de olmadığı için emin değilim onlar hakkında. Güzel öneriler genel olarak. Elinize sağlık. Ben de eklerim bir şeyler.

100-500TL arasına konulabilecek klavyeler:
Amazon.com.tr
(Prime özel kargo fiyatı iptal olabiliyor arada.)

500-1500TL arası:
Amazon.com.tr

1500-3000TL:
Amazon.com.tr

Son düzenleme:
Merhaba, iyi Sosyaller. Bugün 3000 TL'ye kadar olan klavyeleri söyleyeceğim. Bir nevi rehber olarak düşünebilirsiniz.

Hocam merhaha bence 1500-3000 arasına bir model daha koyulması gerektiğini düşünüyorum. Aklımdaki model ise HyperX Alloy Origins Core PBT(normal versiyonu değil PBT keycaps versiyonu). Dün sipariş verdim gelince inceleme yazacağım.

Ayrıca 65%/60% isteyenlere de 1500-3000 aralığında TK68, K61, MK61 ve K66 bence bunları da ekleyebilirsiniz.

Liste güncellendi. Eklenmemiş klavyeler eklendi ve @JakerT4 sana çok ama çok teşekkür ediyorum uyarı için tekrardan, Inca klavye listeden çıkarıldı. Sorunlu modeller çıkarıldı.

100-500 TL arası:

500-1500 TL arası:

1500-3000 TL arası:

Eklenmemiş klavyeler varsa söyleyebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Liste güncellendi. Eklenmemiş klavyeler eklendi ve @JakerT4 sana çok ama çok teşekkür ediyorum uyarı için tekrardan, Inca klavye listeden çıkarıldı. Sorunlu modeller çıkarıldı.

100-500 TL arası:

500-1500 TL arası:

1500-3000 TL arası:

Eklenmemiş klavyeler varsa söyleyebilirsiniz.
Bu link açılmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı