3000 TL'ye kadar kulaklık ve klavye önerisi

Muhammet1967

Kilopat
Daha fazla  
Kulaklık, kablosuz oyuncu kulaklığı RGB olmasına gerek yok hatta hiç olmasın daha iyi.

Klavye, mümkünse kablosuz ve %100 RGB vs. olmasına gerek yok mekanik veya yarı mekanik ve Anti-Ghosting'li olursa iyi olur.

Kulaklık Max 2000 TL mümkünse daha düşük.

Klavye 1K altı çok para harcamak istemiyorum şimdiden teşekkürler.

Ürünleri Hepsiburada, Trendyol, N11 veya Teknosa'dan atarsanız çok güzel olur çünkü bilgisayarla birlikte alacağım.

Amazon'dan ürün atmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiçbir şey almadım. Hangisine ne kadar bütçe ayırmak istediğimide aşağıda belirttim.
Bence butun ekipmanlari (Bilgisayar, Klavye, Mouse, Kulaklik, Koltuk vs.) 2. el al. misal: Bilgisayari 6000-7000 tl arasi (toplama sistem) mouse ve klavyeyi 500-700 tl arasi (eger logitech, hyperx, steelseries gibi markalar ariyosan) kulakligi 400-600 tl arasi (gamepower, rampage gibi markalar) 900-1300 tl arasi (logitech, hyperx, steelseries gibi markalar) bularbilirsin. Onerdigim 2. el esya siteleri: Sahibinden ve Letgo

Yani demeye calistigim, belirttigin fiyatlar bir klavye ve bir kulaklik icin zaten cok fazla.

Bence butun ekipmanlari (Bilgisayar, Klavye, Mouse, Kulaklik, Koltuk vs.) 2. el al. misal: Bilgisayari 6000-7000 tl arasi (toplama sistem) mouse ve klavyeyi 500-700 tl arasi (eger logitech, hyperx, steelseries gibi markalar ariyosan) kulakligi 400-600 tl arasi (gamepower, rampage gibi markalar) 900-1300 tl arasi (logitech, hyperx, steelseries gibi markalar) bularbilirsin. Onerdigim 2. el esya siteleri: Sahibinden ve Letgo

Yani demeye calistigim, belirttigin fiyatlar bir klavye ve bir kulaklik icin zaten cok fazla.
Reis zaten bilgisayara karar kıldım, 37 binle 45 bin arasında 2 laptoptan birini alacağım. O yüzden kablosuz istiyorum ve bu kadar para vermek istiyorum, eskiden aldığım klavye ve kulaklıklar hep bozuldu ucuz olduğu için.

Reis zaten bilgisayara karar kıldım, 37 binle 45 bin arasında 2 laptoptan birini alacağım. O yüzden kablosuz istiyorum ve bu kadar para vermek istiyorum, eskiden aldığım klavye ve kulaklıklar hep bozuldu ucuz olduğu için.
Dostum, En iyi markali kulakliklar ( Logitech, Hyperx, Steelseries, Razer vs.) butceni geciyor daha ucuza istiyorsan Rampage veya Gamepower tercih edebilirsin. Bizim buradaki internet cafeler kulaklik olarak Rampage kullaniyorlar gayet iyi, bir sikinti da cikmiyor. Muthis klavyeler de butceni geciyor Klavye olarak ise Rampage, Gamepower, Inca alabilirsin. Sifirlarda durum boyle.

Sana katılıyorum, bende Rampage'in klavye mouse ve kulaklık takımını almıştım. Ve hem konforsuz hem hemen bozuluyorlar hem de kendini boş yere para veriyormuşsun gibi hissediyorsın. Artık SteelSeries marka olarak revize edeceğim herkese de tavsiye ederim kalitenin hissiyatı başka.

Dostum, en iyi markali kulakliklar ( Logitech, HyperX, SteelSeries, Razer vs.) Butceni geciyor daha ucuza istiyorsan Rampage veya Gamepower tercih edebilirsin. Bizim buradaki internet cafeler kulaklık olarak Rampage kullaniyorlar gayet iyi, bir sıkıntı da cikmiyor. Muthis klavyeler de butceni geciyor klavye olarak ise Rampage, Gamepower, ınca alabilirsin. Sifirlarda durum boyle.

Sana katılıyorum, bende Rampage'in klavye mouse ve kulaklık takımını almıştım. Ve hem konforsuz hem hemen bozuluyorlar hem de kendini boş yere para veriyormuşsun gibi hissediyorsın. Artık SteelSeries marka olarak revize edeceğim herkese de tavsiye ederim kalitenin hissiyatı başka.

Şunun gibi Rampage Crack Siyah 2.4ghz Usb + Bluetooth Kablosuz Mikrofonlu Profesyonel Gaming Oyuncu Kulaklığı 7.1 Fiyatı, Yorumları - Trendyol
Kablosuz kulaklık istiyorum tam anlamadığım için bu parçalardan rastgele bir şey almak istemiyorum. Bütçemin neredeyse hepsini de kulaklığa verebilirim yeter ki kablosuz ve uzun süre götürecek olsun.

Kablosuz olacak diye böyle ürünler almayın.

Kablosuz olacak diye böyle ürünler almayın.

bu 2 model nasıldır acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı