3000 TL'ye Kadar LCD TV Önerisi

Arkadaşın önerdiği model vatanbilgisayarda bazen 22.00 indiriminde 2500-2600 civarına düşüyor. Takip edebilirsin.

3000 TL bütçem var 49 inch LCD TV almak istiyorum. Hangi TV'leri önerirsiniz ?

Ortalama olarak 2500-3000 TL arası bir bütçeye hali hazırda benim de 4K, HDR 49" LED TV arayışım mevcut. Bu bağlamda 1 haftadır takipteyim. Belirlediğim, indirim beklediğim modelleri paylaşayım belki işine yarar.

• Sony KD-49XE7005 3085 TL
  • Samsung UE-49MU7400 3280 TL
  • Samsung UE-50MU7000 2940 TL
  • LG 49UJ630V 2680 TL
  • GRUNDİNG 49 VLX 7810 BP 2600 TL
  • PHILIPS 49PUS6262 2450 TL

Ben Vestel 49ud9300de karar kıldım. Fiyatı 2329 tl civarında şu dönemde. Biraz daha indirime girmesini bekliyorum. İnsanların yorumları ve özellikleri çok hoşuma gitti. Önerir misiniz ?

Eğer marka takıntınız yoksa Vestel' in yan ürünü olan Seg marka 48 yada 49 inch tv lerine bakmanızı öneririm. Bizim salonda 3d smart modelini kullanıyorum, 1500 tl civarına almıştım, iyi araştırma ile hala o fiyat aralıklarında olacağını tahmin ediyorum. Her hangi bir sıkıntım da yok hepsi tv sonuçta. Düzeltiyorum 4k ibaresini sonradan gördüm. Gerçi yine de 4k modelleri var mı diye de bakılabilir fiyat farkı yine bu kadar büyük olursa düşünülebilir.

Ben Vestel 49ud9300de karar kıldım. Fiyatı 2329 tl civarında şu dönemde. Biraz daha indirime girmesini bekliyorum. İnsanların yorumları ve özellikleri çok hoşuma gitti. Önerir misiniz ?
Mağazalara gidip Vestel markasının ürünlerini bir inceleyin derim. Bence tamamen hüsran. Önerdiğiniz modelde Smart uygulamaları çok yavaş, HDR desteği yok, kasaları kalitesiz.

Mağazalara gidip Vestel markasının ürünlerini bir inceleyin derim. Bence tamamen hüsran. Önerdiğiniz modelde Smart uygulamaları çok yavaş, HDR desteği yok, kasaları kalitesiz.
Ürüne gidip bugün kendim de baktım. HDR olmaması bi eksik, kasa kalitesi iyi göründü bana. Smart uygulamaları hakkında fikrim yok henüz. Bazı tvler haricinde görüntü olarak 4k değil de hd görüntüler koyduklarını söylediler. Müşteriler daha sonra evlerine gittiğinde 4k kanallarda gördüğü kaliteyi çoğu kanalda göremiyorlar ve kandırılmış hissediyorlar dedi oradaki çalışan. Normal video kalitesi de oldukça güzeldi. 4kda da güzel olacağını düşünüyorum. Smart özelliğini sıkça kullanacağım siz bu bilgilere nereden ulaştınız acaba baya kararlıydım.

Ürüne gidip bugün kendim de baktım. HDR olmaması bi eksik, kasa kalitesi iyi göründü bana. Smart uygulamaları hakkında fikrim yok henüz. Bazı tvler haricinde görüntü olarak 4k değil de hd görüntüler koyduklarını söylediler. Müşteriler daha sonra evlerine gittiğinde 4k kanallarda gördüğü kaliteyi çoğu kanalda göremiyorlar ve kandırılmış hissediyorlar dedi oradaki çalışan. Normal video kalitesi de oldukça güzeldi. 4kda da güzel olacağını düşünüyorum. Smart özelliğini sıkça kullanacağım siz bu bilgilere nereden ulaştınız acaba baya kararlıydım.
Bu güne kadar birçok marka ürünü araştırma ve alma fırsatım oldu. Son 2 ayda kendi evim dahil 4 ürün aldım, piyasaya bayağı hakimim şu sıralar. Zaten internette küçük bir araştırmayla Vestel ürünleri hakkında birçok şikayeti görürsünüz. Vestel Tv Şikayetleri - Şikayetvar 5000 liralık ürünleri bile dandik ve piksel piksel gözüküyor, kontrast oranları düşük ve soluk renkler. Smart TV özelliğinin tamamen adı var.

Eğer almadıysanız o bütçeye 50MU7000 öneririm.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı