3000 TL'ye kadar ofis koltuğu önerisi

Bütçe
3000

TRJUZEF

Hectopat
Daha fazla  
Oyuncu koltukları masama sığmadığı için ofis koltuğu bakıyorum, ofis koltuklarından da pek anlamam (kaliteli-kalitesiz vs). Bana ofis koltuğu önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyuncu koltukları masama sığmadığı için ofis koltuğu bakıyorum, ofis koltuklarından da pek anlamam (kaliteli-kalitesiz vs). Bana ofis koltuğu önerir misiniz?

Düzgün yönetici koltuklarının fiyatı 4000 TL'den başlıyor o yüzden bütçeni arttırmanı öneririm.

Hocam bilmediğim için soruyorum da bu sırt kıvrımı yaslanırken sorun çıkarmaz değil mi ?

Dosya Ekleri

• 1706990289632.png
    1706990289632.png
    286 KB · Görüntüleme: 37
Hocam yaklaşık 1K TL'ye satılanlar var gibi bunların problemi nedir? 1-2 yıl idare etmez mi? Açıkçası uzun yıllar kullanacağım bir şey istemiyorum.

Hocam yaklaşık 1K TL'ye satılanlar var gibi bunların problemi nedir? 1-2 yıl idare etmez mi? Açıkçası uzun yıllar kullanacağım bir şey istemiyorum.

Malzeme kaliteleri kötü ayrıca oturacağın kısımda kullanılan sünger önemli ve eğer kötü süngeri olan bir ürün alırsan taşa oturmuş gibi hissedersin ben yaşadım rezalet bir şey kuyruk sokumunda ağrımayan yer kalmamıştı.

Geri
Yukarı