3000 TL'ye kadar oyuncu kulaklığı önerisi

Bütçe
3000 Tl
Arkadaşlar selam kendime yeni bir oyuncu kulaklığı almak istiyorum. Gerçek 7.1 ve mikrofonu güzel olan bir kulaklık olursa güzel olur.
Corsair HS80 ve Razer Black shark V2 modeli arasında kaldım. Fakat başka kulaklık öneriniz varsa yazabilirsiniz.

Şu an kullandığım kulaklık: Gamepower Raijin.

Hocam ASUS ROG theta electret kullanıyorum çok memnunum. Şimdi baktım ortalama fiyatı 4000 TL filan ama Hepsiburada'da 2842 TL. Bence hiç kaçırmayın.

Arkadaşlar selam kendime yeni bir oyuncu kulaklığı almak istiyorum. Gerçek 7.1 ve mikrofonu güzel olan bir kulaklık olursa güzel olur.
Corsair HS80 ve Razer Black shark V2 modeli arasında kaldım. Fakat başka kulaklık öneriniz varsa yazabilirsiniz.

Şu an kullandığım kulaklık: Gamepower Raijin.
Gerçek 7.1 kulaklıkların çoğunun satışı durduruldu çünkü çok birşey farketmedigi için. Kaliteli Stereolar daha iyi gerçek 7.1'lerden. HS 80/ BS V2 bakılabilir.
Hocam v2'de sağ veya soldan ses daha baskın geliyor falan diyorlar.
Evet onu bende yaşamıştım benimki direk ister yüzde 10 ses ister yüzde 100 ses hiç farketmezsizin ses dengesizliği vardı değişim istedim değiştirdiler sorunsuzdu , sonrada sattım daha high end kulaklık istediğim için . HS 80'de ise ünlü cızırtı/hışırtı sesi var, maalesefki hiç bur kulaklik kusursuz olamıyor özelliklede bu bütçede.

ASUS ROG theta electret 2842 TL
Corsair HS80 2400 TL
Razer Blackshark v2 x 2000 TL
HyperX Cloud 2 2500 TL

hangisini onerirsiniz bugun almak istiyorum.

Arkadaşlar düşünüp taşınıp HS80 modelini almaya karar verdim Media marktan beyaz rengini 2547 liraya aldım.

Geri
Yukarı