3000 TL'ye kadar palm grip mouse onerisi

Biraz daha çıkarsan Razer DeathAdder V3 Pro öneririm. Kullandığım mouse. Bilgisayarı çok aşırı aktif kullanmıyorum ama şarjı 2 ay çok rahat gidiyor. Her gün kullanıyorsan işini görür. İnternette 100 saate yakın kullanımı gözüküyor. Günde 3 saat kullansan 1 ayı doldurursun.

Arkadaşin dediği gibi Dav3 pro sağ el palm için en konforlu mouse
Biraz daha çıkarsan Razer DeathAdder V3 Pro öneririm. Kullandığım mouse. Bilgisayarı çok aşırı aktif kullanmıyorum ama şarjı 2 ay çok rahat gidiyor. Her gün kullanıyorsan işini görür. İnternette 100 saate yakın kullanımı gözüküyor. Günde 3 saat kullansan 1 ayı doldurursun.

Hocam ben Valorant tarzi FPS oyunlari oynuyorum. Onemli olan şarj degilde hizlanma, raporlama hizi benim icin.

Zorlayıp al. Olmazsa X2h alabilirsin. Nays ile 2800 liraya geliyor Amazon üzerinde.

Hocam HyperX PulseFire Haste Wireless nasildir? Bunlari alamam en onerebileceginiz mouse hangisidir.

Hocam ben Valorant tarzi FPS oyunlari oynuyorum. Onemli olan şarj degilde hizlanma, raporlama hizi benim icin.

Hocam HyperX PulseFire Haste Wireless nasildir? Bunlari alamam en onerebileceginiz mouse hangisidir.

Bu bütçelerde o model ürünleri önermiyorum.
Amazon.com.tr tartışmaya açık olmayan en iyi 3 seçenekten birisi. Attığım seçeneklere hayır diyorsanız bunu alın geçin.

Palm claw grip ve claw grip icin oneriliyor.

Palm grip kullanıyorum diyorsunuz?
Ayrıca palm gripte rakipsiz olan Lamzu Thor'nu alın diyorum bütçe yetmiyor diyorsunuz.
Sonra palmda diğer rakibi sayılabilecek X2h öneriyorum ona da palm claw grip için öneriliyor diyorsunuz.
Bana Razer/Corsair/SS/Logitech önerin demeye mi çalışıyorsunuz?
Lamzu Thorn 4K Wireless Mouse bütçe çıkarın şuna. Alın geçin. Zaten bu arkadaşın minimum ömrü 5-6 sene olacak düzgün kullanımda.

Geri
Yukarı