3000 TL'ye kadar telefon tavsiyesi

GraLeiMet

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bütçeyi hiçbir şekilde aşmayacak tavsiye verirseniz sevinirim. Telefonu PUBG Mobile, Call of Duty Mobile gibi oyunlar, sosyal medya, canlı ders gibi şeyler için kullanacağım. PUBG Mobile, Call of Duty Mobile gibi oyunları 60 FPS sabit bir şekilde hiç donma, takılma gibi sorun yaşamayacağım şekilde olması gerek.
Herkese şimdiden teşekkürler :)
Bu arada aklımda Poco X3 NFC var.

Son düzenleme:
Arkadaşlar bütçeyi hiçbir şekilde aşmayacak tavsiye verirseniz sevinirim. Telefonu PUBG Mobile, Call of Duty Mobile gibi oyunlar, sosyal medya, canlı ders gibi şeyler için kullanacağım. PUBG Mobile, Call of Duty Mobile gibi oyunları 60 FPS sabit bir şekilde hiç donma, takılma gibi sorun yaşamayacağım şekilde olması gerek.
bu arada aklımda Poco X3 NFC var.

Aklındakini alman güzel olur.

Xiaomi kadar berbat bir telefon görmedim, bulaşma bile.

Realme 7 şu an görüp görebileceği en düşük fiyatta, kaçırmayın derim. Bu bütçenin kralıdır.
(Bende alacağım yakında)

bu arada aklımda Poco X3 NFC var.

Bende genellikle kamerasını kullanmak ve oyun oynamak için Poco X3 aldım.
Telefon gerçekten çok iyi uygulama ile 90 FPS yaptım ve yaşattığı deneyim gerçekten mükemmel tavsiye ederim.

Xiaomi kadar berbat bir telefon görmedim, bulaşma bile.

Realme 7 şu an görüp görebileceği en düşük fiyatta, kaçırmayın derim. Bu bütçenin kralıdır.
(Bende alacağım yakında)

Hocam sizi geçen de aynı mesajı yazarken gördüm xioami markasının hangi özelliği sizce kotü.
Yanlış anlamayın ama merakımdan yazıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı