3000 TL'ye klavye, fare ve kulaklık önerisi

MetinMumcu

Hectopat
Makaleler
2
Yer
İzmir
Daha fazla  
Merhaba. Şu an elimde G203 ve Arctis 1 var. Kulaklık olarak kablosuz mouse olarak ise kablolu veya kablosuz fark etmez. Bütçe en fazla 3000-4000 arası. Tek marka olursa çok iyi olur. Hepsi farklı marka olsun istemiyorum.

Bütün ekipmanlarım SteelSeries'di hepsini satıp MSI GM41 kablosuz, Corsair Void Elite RGB kablosuz ve Redragon Kumara K552-2 aldım hepsinden son derece memnunum klavye daha iyi olabilirdi bide kulaklığın doğru equalizer ayarını bulana kadar biraz zorlandım ama bulduktan sonra çok iyi. Mause zaten harika üst seviye mauselar da kullandım kalite olarak farkı yok sarjıda ışık açık 80 saat civarı gidiyor.

Tüm ekipmanları kaliteli ve bu fiyat aralığında olan bir marka bilmiyorum ki. SteelSeries overpriced, Razer olurdu ama Blackshark V2 Pro'nun fiyatı çok yükselmiş. Logitech'in adam akıllı klavyesi yok. Corsair'in faresi yok.
  • Klavyede anahtar tercihiniz nedir?
  • Elinizin boyutu kaç?
  • Fareyi tutuş şekliniz nedir?

Tüm ekipmanları kaliteli ve bu fiyat aralığında olan bir marka bilmiyorum ki. SteelSeries overpriced, Razer olurdu ama Blackshark V2 Pro'nun fiyatı çok yükselmiş. Logitech'in adam akıllı klavyesi yok. Corsair'in faresi yok.
  • Klavyede anahtar tercihiniz nedir?
  • Elinizin boyutu kaç?
  • Fareyi tutuş şekliniz nedir?
Anahtar hiç önemli değil.
18cm yakınında
Pençe veya normal şekilde G203'ü tutabiliyorum.
Bütün ekipmanlarım SteelSeries'di hepsini satıp MSI GM41 kablosuz, Corsair Void Elite RGB kablosuz ve Redragon Kumara K552-2 aldım hepsinden son derece memnunum klavye daha iyi olabilirdi bide kulaklığın doğru equalizer ayarını bulana kadar biraz zorlandım ama bulduktan sonra çok iyi. Mause zaten harika üst seviye mauselar da kullandım kalite olarak farkı yok sarjıda ışık açık 80 saat civarı gidiyor.
Corsair kulaklıktan memnun musun ve gözüne takılan iyi ve kötü şeyleri kısaca yazabilir misiniz?

Kulaklıklardan anlamıyorum, bütçeye göre ayarladım. Araştırmanız gerekecek.

Toplam 3600 TL civarı.

Düzgün Corsair fare yok gerçekten, en kötü Katar Pro XT alabilirsiniz. Kaliteli, uygun fiyatlı bir fare.

Toplam 2500 TL civarı.

En ucuz SteelSeries klavyeyi alsanız bile bütçeyi aşıyor, farklı marka isterseniz diğer klavyeler iyidir.
SteelSeries'in düzgün faresi yok. Prime serisini önermiyorum, yine de illa alacaksanız en kötünün iyisidir.

Bütçenizi aşıyor, bir tanesini downgrade etmeniz gerek. Membran klavye veya Viper Mini ile değiştirebilirsiniz. Toplam 4200 TL civarı.

Set olması gerekmiyorsa aralarından en kalitelilerini seçip alın.

Kulaklıklardan anlamıyorum, bütçeye göre ayarladım. Araştırmanız gerekecek.

Toplam 3600 TL civarı.

Düzgün Corsair fare yok gerçekten, en kötü Katar Pro XT alabilirsiniz. Kaliteli, uygun fiyatlı bir fare.

Toplam 2500 TL civarı.

En ucuz SteelSeries klavyeyi alsanız bile bütçeyi aşıyor, farklı marka isterseniz diğer klavyeler iyidir.
SteelSeries'in düzgün faresi yok. Prime serisini önermiyorum, yine de illa alacaksanız en kötünün iyisidir.

Bütçenizi aşıyor, bir tanesini downgrade etmeniz gerek. Membran klavye veya Viper Mini ile değiştirebilirsiniz. Toplam 4200 TL civarı.

Set olması gerekmiyorsa aralarından en kalitelilerini seçip alın.

Hocam çok sağ olun ilgilendiğiniz için teşekkürler.
Hocam belki SS Arctis 7 Kablosuz ve klavye mouse ile güzel bir şeyler alınabilir. Sizin önerileriniz varsa lütfen yazın. @444635

Geri
Yukarı