3000 TL'ye klavye önerisi

Bütçe
3000

Quadrr

Hectopat
Merhaba; brown Switch, blue gibi geri tepkmesini hissettiren bir nevi blue gibi aynı zamanda blue kadar sesli olmayan ve de biraz daha yakın klavye önerileri arıyorum. Bütçem 3K'ya kadar çıkar, yeter ki uzun ömürlü kaliteli olsun. Blue daki gibi click basma hissiyatını istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba; brown Switch, blue gibi geri tepkmesini hissettiren bir nevi blue gibi aynı zamanda blue kadar sesli olmayan ve de biraz daha yakın klavye önerileri arıyorum. Bütçem 3K'ya kadar çıkar, yeter ki uzun ömürlü kaliteli olsun. Blue daki gibi click basma hissiyatını istiyorum.
Tam boyut mu? Custom tercih sebebi mi, yoksa garantili ürün mü almak istiyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tercihen TKL düşünülüyorum numpadsiz sadece geri fonksiyonlar olursa iyi olur, Custom klavye de olur fark etmez dediklerime en uygun klavye hangisi ise daha iyi olur, evet garantili ürün almak istiyorum.

Hocam bunlar dışında bir de Razer Huntsman V2 TKL'yi önerir misin?

Bir de hocam bu attığın klavyeler linear Switch bana blue Switch gibi tacticle o clicky hissiyatını verebilir mi? Özellikle Darmoshark.

Son düzenleme:
Hocam bunlar dışında bir de Razer Huntsman V2 TKL'yi önerir misin?

Bir de hocam bu attığın klavyeler linear Switch bana blue Switch gibi tacticle o clicky hissiyatını verebilir mi? Özellikle Darmoshark.
sonuçta klavye hotswap istediğin switchi alıp takabiliyorsun. switch sesi olarak mutlaka incelemeleri vardır diye düşünüyorum. razer da tercih edilebilir optik switch var galiba onda.. piyasada daha çok purple switch olanı satılıyor diye biliyorum.. yani seslerini dinleyip ona göre karar verebilirsin.

Sonuçta klavye hotswap istediğin Switch'i alıp takabiliyorsun. Switch sesi olarak mutlaka incelemeleri vardır diye düşünüyorum. Razer da tercih edilebilir optik Switch var galiba onda. Piyasada daha çok purple Switch olanı satılıyor diye biliyorum. Yani seslerini dinleyip ona göre karar verebilirsin.

Hocam ben klavye de cok hani özelleştirmem o tarz şeylerim yok al kullan Allah korusun bozulursa at Darmoshark da cok güzel klavye daha sessiz purple göre ama linear oldugu için beni pişman eder mi ondan cekiniyorum ben o tuşa basarken basma hissiyatını almak istiyorum :D ama sende haklısın Darmoshark alıp üzerine brown Switch de takılabilir veya blue sen benim yerimde olsan hangisini alırdın (oyun+yazılım calışmak için)

Hocam ben klavye de cok hani özelleştirmem o tarz şeylerim yok al kullan Allah korusun bozulursa at Darmoshark da cok güzel klavye daha sessiz purple göre ama linear oldugu için beni pişman eder mi ondan cekiniyorum ben o tuşa basarken basma hissiyatını almak istiyorum :D ama sende haklısın Darmoshark alıp üzerine brown Switch de takılabilir veya blue sen benim yerimde olsan hangisini alırdın (oyun+yazılım calışmak için)
İkisi de pişman etmez. Ben custom kullanıyorum body kiti ayri switchleri ve keykapslari kendi zevkime gore sectim.bende sessiz seven birisiyim silent switch kullaniyorum geceleri oyun oynarken kimse rahatsiz olmuyor. Hotswapin artisi bu ayrica baska keykaps istersen takabiliyorsun. Huntsman da güzel klavye. Gönlün hangisinden yana ise onu alabilirsin.

Hocam ben klavye de cok hani özelleştirmem o tarz şeylerim yok al kullan Allah korusun bozulursa at Darmoshark da cok güzel klavye daha sessiz purple göre ama linear oldugu için beni pişman eder mi ondan cekiniyorum ben o tuşa basarken basma hissiyatını almak istiyorum :D ama sende haklısın Darmoshark alıp üzerine brown Switch de takılabilir veya blue sen benim yerimde olsan hangisini alırdın
Bir de bu var bu marka da iyidir. Amazon Türkiye de var.

Prime Üyeleri için günün fırsatı: Akko 5087B Plus 9009 Retro Mekanik Oyun Klavyesi Çoklu Modlar (BT5.0/2.4Ghz/Type C) 5 Pimli Çalışırken Değiştirilebilir Klavye, PBT Çift Atış Cherry Keycaps, UK Düzeni Programlanabilir Makrolar Amazon.com.tr

Son düzenleme:

Geri
Yukarı