3000 TL'ye klavye önerisi

Bütçe
1500-2000

Modlu, lubed, creamy ses, alüminyum kasa. Bu klavye benim hoşuma gitti açıkçası ama Amazon'dan alıp 2 hafta kargo mu beklesem yoksa trendyol'dan 400 lira farkla mı alsam bilemedim.

İkisi de aynı klavye, aynı özellikler marka farklı. Womier S-K71 kısacası.

Alırken hata mı veriyor? Prime yoksa alamıyor olabilirsiniz.
yok hocam prime hesabım var ama kart ile ilgili anca 2 hafta sonra filan

Modlu, lubed, creamy ses, alüminyum kasa. Bu klavye benim hoşuma gitti açıkçası ama Amazon'dan alıp 2 hafta kargo mu beklesem yoksa trendyol'dan 400 lira farkla mı alsam bilemedim.

İkisi de aynı klavye, aynı özellikler marka farklı. Womier S-K71 kısacası.
kanka bence bekle

Alırken hata mı veriyor? Prime yoksa alamıyor olabilirsiniz.

Hocam kardeşim T60 diye bir klavye bulmuş sizce değer mi?

kanka bence bekle
Bence önerilen M71 K8'den daha iyi Aluminyum kasa olduğu için.
Hocam galiba klavyeden anlıyorsunuz ben kardeşime almayacağım da o kendisi alacak sordum bütçesi yetmiyormuş şöyle 800 altı yok mudur?
Hocam Aliexpress'den Ak680 indirime düşüyor festival zamanları 700 civarlarına bekleyip alabilir.

T60 hotswap olmayan switchleri kalitesiz içi boş klavye hocam. 8 ay kullandım hiç rahat edemedim kullanırken edenler mevcut ama kardeşinize yeter gibi istemeyerek söylüyorum alınabilir bütçe artmıyorsa.

yok hocam prime hesabım var ama kart ile ilgili anca 2 hafta sonra filan

kanka bence bekle

@Yağız Özel ?

Bence önerilen M71 K8'den daha iyi Aluminyum kasa olduğu için.

Hocam AliExpress'den AK680 indirime düşüyor festival zamanları 700 civarlarına bekleyip alabilir.

T60 hotswap olmayan Switch'leri kalitesiz içi boş klavye hocam. 8 ay kullandım hiç rahat edemedim kullanırken edenler mevcut ama kardeşinize yeter gibi istemeyerek söylüyorum alınabilir bütçe artmıyorsa.

Hocam peki AK680 T60 daha mı iyi

Hocam AK680 canavara benziyor sesi rahatsız eder mi? Çünkü dışı tak tak sesler çıkaracak gibi geliyor

Hocam böyle Trendyol ve Amazon'da güzel böyle klavyeler yok mu çünkü bu hesaplarım var

Hocam AK680 canavara benziyor sesi rahatsız eder mi? Çünkü dışı tak tak sesler çıkaracak gibi geliyor

Hocam böyle Trendyol ve Amazon'da güzel böyle klavyeler yok mu çünkü bu hesaplarım var
Hepsiburada da gayet iyi sitedir. Red switch olduğu için sesi rahatsız etmez. Trendyol'da da mevcut Ak680 ama 999tl.

Hepsiburada'da gayet iyi sitedir. Red Switch olduğu için sesi rahatsız etmez. Trendyol'da da mevcut AK680 ama 999TL.

Hocam Trendyol'da 850 buldum AK680'i bir de şuna bakar mısınız:Attack Shark M87 Pro Bluetooth Kablosuz Rainbow Aydınlatmalı Klavye 87 TuÅlu Led IÅıklı Dual Modlu Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Geri
Yukarı