3000 TL'ye klavye önerisi

ATTILA453

Picopat
Aklımda ASUS'un ROG STRIX Scope RX modeli var ancak farklı önerileriniz var mı diye yine de bir merak ettim red switch olursa sevinirim ya da en azından blue SW gibi çok ses çıkaran bir SW olmasın.

Rate your Gear 500 TL de iade veriyor.

Oyun için almak istiyorum dostlar Darmoshark vesaire evet güzel ancak optik switch vesaire gibi şeylerde önemli benim için başlıkta belirtmedim kusuruma bakmayın.

Razer Blackwidow V3'ün numpadli versiyonunun stoğunu bulursan alabilirsin 3000TL civarıdır.

1716582248587.png

Oyun için almak istiyorum dostlar Darmoshark vesaire evet güzel ancak optik switch vesaire gibi şeylerde önemli benim için başlıkta belirtmedim kusuruma bakmayın.
Fazla FPS oynuyorsanız bütçe arttırıp bunu almanız daha iyi olur.
Razer Blackwidow V3'ün numpadli versiyonunun stoğunu bulursan alabilirsin 3000TL civarıdır.

Eki Görüntüle 2203781
Yeşil switchlere sahip klavye almanızı önermem, sesi iğrenç ve fazla. O fiyatlara sarı switch varsa alın ama Razer'ın böyle bir şey yapacağını sanmam.

Yeşil switchlere sahip klavye almanızı önermem. Sesi leş. O fiyatlara sarı switch varsa alın ama Razer'ın böyle bir şey yapacağını sanmam.
Blue switch ile pek bir farkı yok.

Yeşil switchlere sahip klavye almanızı önermem, sesi iğrenç ve fazla. O fiyatlara sarı switch varsa alın ama Razer'ın böyle bir şey yapacağını sanmam.

Hocam fiyat biraz şüpheli geldi be.

Geri
Yukarı