3000 TL'ye Konsol önerisi

Bu fiyata One S bulursan büyük ihtimalle bir sıkıntı çıkar ve bütçeye göre 360 çok düşük ve mantıksız olur. One almak en mantıklısı.

One sorunları olan bir konsol. 360 evet düşük ama temizini bulabilir. One S bulabilir pazarlık yaparak.

One alınmaz. Hatta hiçbir konsolun ilk çıkan sürümü a-lın-maz!

One alınmaz derken One S veya One X alınır yani, ilk çıkan One kasa alınmaz.

One sorunları olan bir konsol. 360 evet düşük ama temizini bulabilir. One S bulabilir pazarlık yaparak.

Arkadaşım kullanıyor ve kendimde Forza Horizon 5 oynadim gayet iyi oy-na-Ti-yor!
Tamam ısınma oluyor ama bir zahmet kaç yılın konsolu bu.

Arkadaşım kullanıyor ve kendimde Forza Horizon 5 oynadim gayet iyi oy-na-Ti-yor!

Kardeşim okumuyor musun? Ben oynatmaz mı dedim acaba? Sorunlu diyorum sorunlu. Konsolların ilk sürümlerinin %99'u sorunludur. One bu listeye giriyor elbette. Temizini bulursa bir şey diyemem pek ama onunda sorun çıkartmayacağını bilemeyiz.

Kardeşim okumuyor musun? Ben oynatmaz mı dedim acaba? Sorunlu diyorum sorunlu. Konsolların ilk sürümlerinin %99'u sorunludur. One bu listeye giriyor elbette. Temizini bulursa bir şey diyemem pek ama onunda sorun çıkartmayacağını bilemeyiz.

Tamam dedim ya kronik sorun olarak sadece ısınıyor.

Sonradan eklediğin için bende gözükmüyor. Bu cihaz koleksiyoner değilsen alınmamalı.

Hocam One S' 1 2 ay önce bakmıştım ve 3000 civarlarinda görmemiştim ondan dolayi bu yorumu yaptım yoksa One S gayet iyi bir cihaz bu arkadaşa da One S almasını öneririm 3200 TL'ye falan var bunlari indirim yaparak alabilir. 360 konusuna gelince hocam bende eskiden vardı gerçekten ilk konsolunsa 2 3 aya sıkılıyorsun. Xbox One S'e şu an da çok güzel oyunlar indirimde Game Pass'le beraber çok güzel olur.

One alınmaz derken One S veya One X alınır yani, ilk çıkan One kasa alınmaz.

One Fat'de nerede hata gördünüzde alınmaz diyorsunuz? Kronik bir sorunu yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı