3000 TL'ye oyun sistemi toplama

Sistem gercekten guzel ama birkac parca vatanda yok ben vatandan toplamayi dusunuyodum acaba vatandan sistem onerebilirmisiniz?
Vatandan alınmasını tavsiye etmiyorum. Ürünün fiyatını fazla gösteriyorlar. Eğer vatandan toplayacaksanız ssd den vazgeçmek zorunda kalıyorsunuz.
Adsız.png

Vatandan alınmasını tavsiye etmiyorum. Ürünün fiyatını fazla gösteriyorlar. Eğer vatandan toplayacaksanız ssd den vazgeçmek zorunda kalıyorsunuz.
Eki Görüntüle 89044
Wow gercekten fark etmis fiyat peki cok tesekkur ederim sizin tavsiye ettiginiz yeri sorabilirmiyim tavsiye ettiginiz bir yer varsa ordan toplayayim? Ve bu islemci onumuzdeki 4,5 sene icin daha guncel kalirmi ben sahsen bu sistemin 5 seneyi rahatca getitmesini isterim yani benim 60 fps den asagi inmesin diye bi detdim yok 30 fps ustu oynatsin yeter gtx960 yapip islemciyi yukseltsek?

Son düzenleme:
Wow gercekten fark etmis fiyat peki cok tesekkur ederim sizin tavsiye ettiginiz yeri sorabilirmiyim tavsiye ettiginiz bir yer varsa ordan toplayayim? Ve bu islemci onumuzdeki 4,5 sene icin daha guncel kalirmi ben sahsen bu sistemin 5 seneyi rahatca getitmesini isterim yani benim 60 fps den asagi inmesin diye bi detdim yok 30 fps ustu oynatsin yeter gtx960 yapip islemciyi yukseltsek?
Topladığım yer Sinerji bilgisayar. Eğer böyle bir isteğiniz varsa işlemciyi 4790 yapıp, r9 380 almanızı tavsiye ederim. 5 seneyi rahat geçirir. R9 380 Sinerjide yok Novadan önerdim. Toplam 2933 TL.
Adssız.png
Adsız.png

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı