3000 TL'ye Oyuncu Dizüstü Sistem Tavsiyeleri

Yankı Can

Kilopat
Yer
Erzurum
Daha fazla  
Meslek
Hava Kuvvetleri Personeli
Hayırlı akşamlar arkadaşlar, çalıştığım iş yerindeki şef oyuncu bilgisayarı almak istiyor, maksimum bütçesi 3000 TL. Ne önermeliyim? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Üründe optik sürücü yok şefim uzun yıllar idare etsin çoğu şey olsun istiyor ssd+optik falan kardeş. Bana kalsa bunu alırım. CD ile falan uğraşacak halim yok. :) Teşekkürler, başka önerin var mıdır?

@Burak Çakı, bu gün konuştum kendisi ile. Harici CD oynatıcı ile işlerimi hallederim diyor. Senin önerdiğini benim beğendiğim gibi o da beğendi. Yeni çıkan oyunları kasmadan yüksek ayarda oynatabilecek kapasitede sanırım, ısınma problemi falan olmaz değil mi?

@Burak Çakı, bu gün konuştum kendisi ile. Harici CD oynatıcı ile işlerimi hallederim diyor. Senin önerdiğini benim beğendiğim gibi o da beğendi. Yeni çıkan oyunları kasmadan yüksek ayarda oynatabilecek kapasitede sanırım, ısınma problemi falan olmaz değil mi?
Şu ana kadar hiç bir sorun çıkmadı Monster Notebook'larda. Evet bende zamanında DVD sürücümü bozmuştum ve bir harici DVD sürücüsü almıştım. Hiç bir sıkıntı çıkmadı o sürücüde de. Ayrıca şuanda bulunan güncel oyunları 60 FPS oynayabilirsin. Örnek; Grand Theft Auto V.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı