3000 TL'ye PS4 vs PC

Halihazırda günlük işlerinizi halledebileceğiniz bilgisayarınız varsa düşünebilirsiniz. Zira bu kurda 3000 TL'ye sıfır toplayacağınız bilgisayar fazla performanslı olmayacaktır. İkinci ele yönelirseniz PS4'den çok daha güçlü sistem edinebilirsiniz.

Ayrıca, PS4'ün oyunlarının çok çok daha fazla pahalı olması durumu var. Ayrıca PC'de tasvip edilmese de korsan şansınız da var. PS4 daha pahalı oluyor zamanla.

PS4'te iken, o bütçe ile PC'de zorlukla oynayabileceğiniz RDR2 gibi oyunlar size zorluk çıkarmaz.
Bu aşamada PC toplamanız durumunda ne oynayacağınız önemli.
O bütçe ile PC'de AAA oyunlar konusunda çok ümitli olmayın.

Ben PC alınmasından yanayım. PS4 7 yıllık bir cihaz, ayrıca oyunlara vereceğiniz ücretide işin içine katmanız gerekiyor. Oysa PC'de oyunlar çok daha uygun fiyata sahip. Ben sizin yerinizde olsam R5 3400G veya i3-9100F+ GTX 1650 Super tabanlı bir sistem toplardım.

Ben PC alınmasından yanayım. PS4 7 yıllık bir cihaz, ayrıca oyunlara vereceğiniz ücretide işin içine katmanız gerekiyor. Oysa PC'de oyunlar çok daha uygun fiyata sahip. Ben sizin yerinizde olsam R5 3400G veya i3-9100F+ GTX 1650 Super tabanlı bir sistem toplardım.

O fiyata toplarsan bende alayım bari.

GTX 1650S en ucuz 1600 TL, asla öyle bir sistem toplayamam monitör dahil bir sistemde. PS4 alayım en iyisi.

Bir daha bilgisayar alamam, parça falan değiştiremem diyorsanız, PS4 hocam.
Mümkünse PS 4 Pro olsun hocam.
Depolama açısından, en iyi PS4 modeli olması, 4K desteği veren tek model.
Örnek vermek gerekirse, Control adlı oyunu diğer modellerde 25-30 FPS arasında dalgalı oynarken Pro modelinde sorun çıkarmaz. Ama dediklerimi yaparken kendinize sorun hocam, param yeter mi acaba diye. Eğer yeterse sahne sizindir.

PS4 her türlü daha mantıklı onun fiyatına anca ekran kartı alabilirsin.
APU'lara gelecek olursak o kadar para verip Low'da 30 FPS anca alabileceksen her türlü mantıksız.
PS4 en iyi seçim gibi duruyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı