3000 TL'ye Sistem Toplama ve Vtx R9 390 Ekran Kartı

GFBurhan

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar

Benim bütcem normalde 2800 TL idi ama hem skylake hemde iyi bir ekran kartı olmasını istediğim için sistemde 3000tl ve 3050 tl ye kadar son kuruşuma kadar çıkarttım .
Ve böyle bir sistem kurdum ;
asdasdasdasd.PNG

fakat ekran kartı R9 380X yerine , R9 390 almak çok istiyorum ve bu sebeple teknobiyotikte 1200 TL ye VTX R9 390 modelini 1200 tl ye gördüm fakat markanında ekran kartı için önemli olduğunu bildiğim için ve markayıda tanımadığım için size sormak istedim . Sizce VTX markası nasıl olur ? Bi sorun cıkartır mı ?
VTX R9 390 8GB GDDR5 512BIT DP/HDMI/2xDVI Ekran Kartı (R9-390-8GBD5-DHE) - Bilgisayar Bileşenleri
Ve sistemi yorumlarsanız sevinirim ..

Son düzenleyen: Moderatör:
B soketi eski soket onun yerine H1** serisi bir anakart almak daha iyi olur ve VTX çok iyi değildir R9 380 al keyfine bak.

adsı.png

Son düzenleme:
Alternatif.
Bence SSD şu an alarak ekran kartından kısmayın çünkü ekran kartı size oyun oynatacak. Bu şekilde alırsanız daha performanslı olacaktır. Daha sonra SSD eklersiniz zaten seçtiğiniz V300 serisi SSD'ler sorunlu.
Ara Toplam2.432,40 TL
Toplam KDV437,83 TL
Sepet Toplam Fiyatı2.870,23 TL
[TBODY] [/TBODY]

Alternatif.
Bence SSD şu an alarak ekran kartından kısmayın çünkü ekran kartı size oyun oynatacak. Bu şekilde alırsanız daha performanslı olacaktır. Daha sonra SSD eklersiniz zaten seçtiğiniz V300 serisi SSD'ler sorunlu.
Ara Toplam2.432,40 TL
Toplam KDV437,83 TL
Sepet Toplam Fiyatı2.870,23 TL
[TBODY] [/TBODY]
Güzel sistem bunu alın derim. :D
Tristan Reyiz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı