3000 TL'ye sistem toplama

Monitör olarka kesinlikle asus vn247h almalısınız 1ms tepki süresi ile tam bir oyuncu monitörü ;) Ayrıca pratikte oc ve sli yapılmıyacaksa pc mate ve gaming 5 arasında hiç bir fark göremezsiniz. Ama bütçeniz yettiği için birşey diyemiyeceğim.

OC ve SLI konusunda kararımı değiştirdim sanırım. İlerleyen yıllarda (5-6 yıl gibi) sistem yetersiz geldiğinde yapabilirim bu işlemi. Bir şeyden kasmayı hiç ama hiç düşünmüyorum. :) Şu an sistemin 4000 TL'ye kadar yolu var. Neutral'ın önerdiği parçalarla beraber sistem 3500 TL oluyor zaten. 120 TL ile daha iyisi olacaksa tabii ki alayım, sıkıntı çıkarmaz. Ama şöyle bir düşünce var kafamda... Çin malı parçalardan biraz korkuyorum doğrusu.
@Silinen üye bu ekran daha iyiyse alabilirim, almalı mıyım?

EDIT: Bu sistem kaç çekirdekli? :dikkatli:

OC ve SLI konusunda kararımı değiştirdim sanırım. İlerleyen yıllarda (5-6 yıl gibi) sistem yetersiz geldiğinde yapabilirim bu işlemi. Bir şeyden kasmayı hiç ama hiç düşünmüyorum. :) Şu an sistemin 4000 TL'ye kadar yolu var. Neutral'ın önerdiği parçalarla beraber sistem 3500 TL oluyor zaten. 120 TL ile daha iyisi olacaksa tabii ki alayım, sıkıntı çıkarmaz. Ama şöyle bir düşünce var kafamda... Çin malı parçalardan biraz korkuyorum doğrusu.
@Silinen üye bu ekran daha iyiyse alabilirim, almalı mıyım?

EDIT: Bu sistem kaç çekirdekli? :dikkatli:
5, 6 yıl sonra bulursan o ekran kartından yaparsın sli :D :D

@Silinen üye peki o monitörü alıyorum. Bir de bu çekirdekler bilgisayar hızında önemli bir fark yaratır mı, gerekli midir daha fazla çekirdek? 8 çekirdekli telefonlar bile var çünkü.
@abdz07 eğer sistem toplamaya başlamasaydım OC ve SLI kelimelerinin ne olduğu hakkında hiç bilgim olmayacaktı. :D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı