3000 TL'ye Sistem Toplama

Aykutti

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaslar selamlar. 14 haziran tarihli Technopat PC toplama videosunda Recep Baltas 3000 TL Oyun Bilgisayarı Toplama Rehberi - Technopat bu sekilde bi sistem secmis. Aklima bazi sorular takilmadi degil. İlk olarak ben su sistemi satin almaya karar vermistim - i5 4590 , MSI GTX970 Gaming 4g , H97 gaming 3 , 1 TB WD Caviar Blue, Kingston 120 GB SSD , 2x gskill ripsaw 4GB RAM toplam 3100 ediyor . Ama simdi aklima bazi sorular takildi. Dendigine gore technopat gaming pc toplamis o videoda ama 2 tb ve 120 gb ssd 550 tl civari bir para verilmis falan ben yanlis mi yaptim bu sekilde secim yapmakla acaba. Lutfen aydinlatabilir misiniz. Ekran kartini degistirmeli miyim 2TB ve SSD guclendirmek icin?

Son düzenleyen: Moderatör:
SSD' yi Kingston SSDNow V300 120GB alabilirsin 160 TL. HDD' yi de WD 3.5" 1TB Caviar Blue al o da 160 TL. Ekran kartından kısma daha sonra kolaylıkla 1TB daha HDD alabilirsin ama ekran kartını yükseltmek daha sıkıntılı olur.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı