3000 TL'ye tablet önerisi

Hocam işte 3500 TL'ye en iyi seçeneğe yönelmek istiyorum yani söylediğiniz özelliklerde ne kadar iyi olursa o kadar iyi bizim içinde.

Galaxy Tab A8 Wi-Fi modeli seçerseniz Batarya büyüklüğü ve 1080p içerik izlersiniz diye düşünüyorum. Eğer o kadar vermek saçma olur derseniz de A7 Lite Wi-Fi modeli de yeterli gelebilir. (Android 13 güncellemesini 13 Ocakta almış kardeşime bugün yükledim.) 720p çözünürlüğü ve 5000 mAh bataryası var. Ders için kullanıyor o öyle yani. A7 Lite MediaTek işlemci var A8 de ise Unisoc işlemci var.

Galaxy Tab A8 Wi-Fi modeli seçerseniz Batarya büyüklüğü ve 1080p içerik izlersiniz diye düşünüyorum. Eğer o kadar vermek saçma olur derseniz de A7 Lite Wi-Fi modeli de yeterli gelebilir. (Android 13 güncellemesini 13 Ocakta almış kardeşime bugün yükledim.) 720p çözünürlüğü ve 5000 mAh bataryası var. Ders için kullanıyor o öyle yani. A7 Lite MediaTek işlemci var A8 de ise Unisoc işlemci var.

Bu ikisi arasında hangisi daha iyi olur?

A8 film izlemek ve uzun süreli kullanımda daha iyi iş görür diye düşünüyorum. Bir de One UI ailedeki yakınlarımdan deneyimleyen biri olarak (Kendimde Samsung Experience arayzüü kullanıyorum) arayüz bana akıyor gibi geliyor. (Oyun oynamalarda pek iyi iş yapmaz.(Bu fiyat aralığındakilerin geneli iyi iş çıkarmaz) 2D oyunda da kötü performans vermez)
Kendim Samsung cihaz kullanan biri olarak söylüyorum.

Hocam A8 alabilirsiniz fakat 3GB RAM 32 GB depolama var.
A8 almaktansa bunu alın.

Hocam A8 alabilirsiniz fakat 3GB RAM 32 GB depolama var.
A8 almaktansa bunu alın.

Peki sizin önerdiğiniz mi yoksa bu mu hocam?

Yeni konular

Geri
Yukarı