3000 TL'ye Vatan Bilgisayardan PC Toplama

Biraz iyimser olmuş. Maalesef, her Vatan Bilgisayar şubesi bunu yapmıyor. Oradan toplamazsanız, sizinle ilgilenmeleri tamamen inisiyatif meselesi. Çalışanda bitiyor olay.
O zaman beynimi kullanırım. Ben İşlemcili sistem toplamak zorundayım anakartlı sistem toplamak zorundayım ancak ekran kartlı bir sistem toplamak zorunda değilim. Zaten 2200G var. Ekran kartını çıkarır götürürüm vatana bakarlar sorun bulursa çözerler. Hiçbir sorun yok tertemiz sistem derlerse anlarımki ekran kartı sorunlu. Hop garantiye :)
Bir de ekran kartını tek fanlı mı yoksa çift fanlı mı almalıyım?
1000tlye pulse modelleri var çift fanlı onuda tercih edebilirsin daha uygun olan ITX'i de.

O zaman beynimi kullanırım. Ben İşlemcili sistem toplamak zorundayım anakartlı sistem toplamak zorundayım ancak ekran kartlı bir sistem toplamak zorunda değilim. Zaten 2200G var. Ekran kartını çıkarır götürürüm vatana bakarlar sorun bulursa çözerler. Hiçbir sorun yok tertemiz sistem derlerse anlarımki ekran kartı sorunlu. Hop garantiye
Hocam, sizin anlamadığınız konu şu. Vatan öyle semtinizde bulunan herhangi bir bilgisayarcı değil. Faturasını kendileri kesmedikleri hiçbir ürüne bakma zorunlulukları bulunmuyor. Ancak, oradan çalışan bir arkadaş sıkıntı olmaz bakarız derse oradan satın almadığınız bir ürünü baktırabilirsiniz.

Ekran Alıntısı.PNG

Vatan Bilgisayar olunca bütçeyi aşıyor
Toplam ₺ 3.464

Bak kardeşim 3000 TLlik bilgisayar alacaksan olacaklar şunlar. 2 Yıl sonra en düşük ayarda oyun oynarsın. Sen en iyisi bir 4000 - 4500 topla sana güzel bir sistem toplayalım. Gerek yok birde vatandan alıyorsun sistemi iyice extreme ediyorsun olayı he dersen abi benim gücüm en fazla bu kadar yeter alacağın sistemlerden biri bu.

Dosya Ekleri

• Kardeş.png
    Kardeş.png
    38,5 KB · Görüntüleme: 51
3000 TL'ye Vatan Bilgisayardan PC Toplama

Başlıktaki en güzel kısım. Toplama. Yani olumsuz olarak yapma anlamında.

Vatan Bilgisayar için paylaşacağım tek şey;

giphy.gif

Hocam, sizin anlamadığınız konu şu. Vatan öyle semtinizde bulunan herhangi bir bilgisayarcı değil. Faturasını kendileri kesmedikleri hiçbir ürüne bakma zorunlulukları bulunmuyor. Ancak, oradan çalışan bir arkadaş sıkıntı olmaz bakarız derse oradan satın almadığınız bir ürünü baktırabilirsiniz.
Güzel kardeşim ben mi anlatamadım acaba. Ekran kartı dışında bütün sistem vatandan toplanıyor. Apu sistem zaten. Bilgisayarım bozuldu diyelim. Sorun nerde hangi parçada bilmiyorum. Çıkarıyorum ekran kartımı. Vatana götürüyorum. Apu sistem olarak oradan aldım zaten tüm parçaları. Vatan bakıyor diyorki bu pcde hiçbir sorun yok tertemiz. O zaman diyorum ki demekki sorun ekran kartında. Ekran kartını garantiye yolluyorum. Yada vatan alıp bakıyor diyorki sorun şurada çözüp veriyor ekran kartımı geri takıyorum. Sadece ekran kartı hepsiburadadan diğer tüm parçalar vatandan. Çok basit anlattığımı düşünüyorum?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı