Vatan Bilgisayardan PC toplamak

@imKier
@Silinen üye

Normalde Vatan'ı asla önernem, alışveriş yapmam Fakat Adana Merkez Şubesinde gönül rahatlığı ile toplatabilirsiniz. Turgut Özal'ın aşağısında Medline'a yakın olan şube. OEM Müdürü İsmail Küçük ve ekibi işini bilen, özen gösteren kişiler. Montajın tüm aşamalarında başlarında durup izleyebilirsiniz.

Mümkünse gidip yoğun olmayan yerlere toplatın. Ben Üsküdar şubesine toplattım ve bu konuyu da onlarla konuştum. Yoğunluktan dolayı bazı şubelerin fazla ilgilenemediklerini söylediler.

Bende öyle düşünüyorum.Aslında çok pc toplayıp bozdum. Ama şimdi yeni sistemde herhangi bi hata çıkarsa ihaleyi bana yüklerler diye korkuyorum . Onlar kursun evde düzenliycem.

Montaj esnasında kesinlikle yanlarında durun yoksa baştan savma topluyorlar, kablo düzeni olmadan özellikle. İsteğinizi belirtin yanlarında durun montaj sırasında, sıkıntı olmaz.
Kablo düzeni olmadan mı ? kendi deneyimlerime dayanarak söylüyorum söylediğiniz şubelere göre değişir, ben kendi toplama bilgisayarımı Vatan Bilgisayar'dan aldım Ümraniye şubesinden kasam Xıgmateg Asgard 381 kablo yönetimi olan bir kasa çalışanların yanında durmamama rağmen kelepçeler ile kablo yönetimi yapıp tertemiz teslim ettiler. Montaj mükkemeldi kablo kirliliği yoktu.

Yok ben Beylikdüzü şubesinde nasıl yapıldığını merak ediyorum. Nasıl nerede gibi sorular iyi yapıyorlar mı? Bu sorular Beylikdüzü şubesi için soruyorum.

Birde ne kadar bir zamanda topluyorlar?
Sıraya ve yoğunluğa bağlı, mağzanın açılış saatinde gidip seçimini yap büyük ihtimal akşam saatlerinde hazır olur ama genede yoğunluğa bağlı çalışanlara sorduğunda belli bir zaman verirler zaten.

Hatta şuraya atayım kasanın içini.

Dosya Ekleri

• 11997075_771937102932876_314933700_n.jpg
    11997075_771937102932876_314933700_n.jpg
    123,4 KB · Görüntüleme: 252
Xıgmatek Asgard 381 Pure Black bende o kasayı seçtim memnun musun ? Konu dışı kusura bakmayın.
Çook güzel bir kasa, önde 1 fan var kenarda 2 fan yuvası var üstte 2 fan yuvası var alt tarafta ve ön tarafta toz filtresi var, HDD vidasız montaj için aparat var, ekran kartını vidasız montaj yapabiliyorsunuz kablo yönetimi de var emsallerini geride bırakan bir kasa tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı