3000 veya 3500 TL AMD Oyun Bilgisayarı

Hamza Levent

Hectopat
Daha fazla  
3000 veya 3500 TL AMD Tabanalı Oyun Bilgisayarı yapıcam. Youtube videosu çekip render yapıcam ve Twitch'te yayın yapıcam güzel sağlam bilgisayar lazım. Bütçem bu kadar oynadığım oyunlar assasins creed syndicate witcher 3 ve bunun gibi yüksek oyunlar. Ekran kartına ben RX 480 diyorum ama bazı arkadaşlar GTX 1060 diyor hangisi iyise bana toplayabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler bide 500 tllik oyuncu ekipmanı söylerseniz iyi olur. (Kulaklık, klavye, mouse, mousepad)

Son düzenleyen: Moderatör:
3000 3500 gibi bir sisteme amd işlemci takmak bence ahmaklık olur hem render için intel daha iyi. Ekran kartı konusunda eğer monitörünüz var ve freesync desteklemiyorsa 1060 ya da var destekliyor/hayır yok alacağım diyorsan freesync ve rx480 daha iyi olur.

3000 veya 3500 TL AMD Tabanalı Oyun Bilgisayarı yapıcam. Youtube videosu çekip render yapıcam ve Twitch'te yayın yapıcam güzel sağlam bilgisayar lazım. Bütçem bu kadar oynadığım oyunlar assasins creed syndicate witcher 3 ve bunun gibi yüksek oyunlar. Ekran kartına ben RX 480 diyorum ama bazı arkadaşlar GTX 1060 diyor hangisi iyise bana toplayabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler bide 500 tllik oyuncu ekipmanı söylerseniz iyi olur. (Kulaklık, klavye, mouse, mousepad)
Kardeşim hangi işlemci öğrenebilir miyim? Bu arada ben APU sisteme 1060 takıcağım sana resim atarım küçük bir OC yapman gerekebilir bende olmadı başka işlemciye geçicem.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı