30000 - 35000 TL arası Gaming laptop önerisi

zealll

Hectopat
Merhaba, iyi Sosyaller. Oyun için laptop alacağım. Fakat bu 2 laptop arası kaldım ve pek bilgim yok.
Hangisi daha mantıklı? Bilgisi olan arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim. Eğer farklı öneri varsa onu da değerlendirebilirim.

https://www.hepsiburada.com/asus-tu...6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-pm-HBC00003V1LBH

Bu bütçelerde kıyaslama yaparsak ASUS öneririm. Performans olarak yakın cihazlar.

Şimdi işlemci farklarına baktım. Hem daha ucuz HP, hem de daha iyi işlemciye sahip. Bence işlemci farkı da var, az bir fark gibi gelmedi bana.

Şimdi işlemci farklarına baktım. Hem daha ucuz HP, hem de daha iyi işlemciye sahip. Bence işlemci farkı da var, az bir fark gibi gelmedi bana.

Evet bana da öyle geldi. sanırım HP alacağım , teşekkürler yorumlarınız için.

Evet kağıt üstünde işlemci olarak victus önde görünüyor. Asus tuf serisini zaten f/p odaklı düşünmeyin. iki ürün de gayet iyi.

Evet kağıt üstünde işlemci olarak victus önde görünüyor. Asus tuf serisini zaten f/p odaklı düşünmeyin. iki ürün de gayet iyi.
Asus da ekran, panel ve watt olarak iyi. Artık hangisine önem veriliyorsa ona göre alınır.

Arkadaşın attığı Asus dün 35 bindi, bugün 41 olmuş.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı