30000 TL ile elektronik ürün tavsiyeleri

Yok arkadaş, anlamaz bunlar. Adam 5S kullanıyor, her şey pahalı diyor.😂 Anlayın ve kabul edin. Apple telefonlar herkes için üretilmiyor. Bu telefonla film çekiyor insanlar film. Siz alamıyorsunuz diye kötü ve kazık olmuyor. Adam Mi 10T ile iPhone 12'yi kıyaslıyor çıldıracağım.🤣

Yok arkadaş, anlamaz bunlar. Adam 5S kullanıyor, her şey pahalı diyor.😂 anlayın ve kabul edin. Apple telefonlar herkes için üretilmiyor. Bu telefonla film çekiyor insanlar film. Siz alamıyorsunuz diye kötü ve kazık olmuyor. Adam mi 10t ile iPhone 12'yi kıyaslıyor çıldıracağım.🤣

Sonra fanboy deyince kızıyorlar. Be arkadaşım bak şimdi kullanıyordum. IPhone'a para verilmez. Film çekiyormuş bak bak :D S21 Ultra'nın kamerası 108 MP iPhone 12MP artık anlayın boşa para veriyorsunuz ya.

Ve ayriyeten S21 Ultra vs 12 Pro Max Zoom testlerinde S21 Ultra 100X'e kadar çıkabiliyorken iPhone onun yarısında kalıyordu :D
Hocam zaten Zoom kısmında Apple ben şu kadar Zoom yapabiliyorum demiyor. Adamlar 12MP kamera ile 108MP'nin önüne geçiyor. Performans konusunda zaten kimse bir şey diyemez. Apple candır.

Kendim Xiaomi kullanıcısı olarak evet çok güzel telefonlar var gerçekten fiyat olarak çok iyi ama en iyi Xiaomi bile benim gözümde iPhone XS Max bile etmez.

Tam olarak telefondan beklentileri neler şimdi bence telefona 5 bin 7 bin TL verilmesini gereksiz buluyorum abin arama mesaj WhatsApp Instagram ve arada bir YouTube vakit geçirirse oyun oynamayacağım diyorsa arada bir PUBG oynarım diyorsa bu telefon https://www.hepsiburada.com/oppo-re...4lZKOyc76PQcfhlJ1tMtK4H97K6hpji4aAnIPEALw_wcB ya da Xiaomi'nin bu bütçelerdeki telefonunu alması önerimdir gereksiz 6 7 bin TL bir telefona verilmesini gereksiz buluyorum.
Bilgisayar tercihini de dedikleri gibi Matebook ya da oyun oynamayacağım yine de güçlü olsun diyorsa https://www.hepsiburada.com/casper-...r-bilgisayar-p-HBV00000TPFJ0?magaza=EXCALIBUR bu olabilir

Bir de PS5 Xbox sizin tercihine kalmış yaptığım hesaba göre 19900 TL tutuyor kalan 10100 TL'yi biraz PS5 oyunu alsa bir de 2200 TL ehliyet desek 1600 de oyun alsa 6300 cebine kalır acil durum parası ya da üni de ihtiyaçları için kullanabilr.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı