30000 TL laptop önerisi

Bütçe
30000
Merhaba arkadaşlar, benim bütçem maksimum 30000 TL. Bu fiyata alınacak en iyi performans alabileceğim oyuncu dizüstü bilgisayarı sizce hangisi? Aklımdaki modeller:

Bana yardım edin kafam çok karıştı. Ben uzun soluklu sağlam bir cihaz almak istiyorum. Sizin de önerileriniz varsa benimle paylaşın.

Acer ve Lenovo markalarını çok ölüyorlar ama emin olamıyorum, hangisi daha iyi?
Attığınız linkler arasında en mantıklı Excalibur geldi, 32 GB ram gayet kaliteli, oyun olarak neredeyse sıkıntı yaşamazsınız.

Attığınız linkler arasında en mantıklı Excalibur geldi, 32 GB RAM gayet kaliteli, oyun olarak neredeyse sıkıntı yaşamazsınız.

Forumlarda pek çok kişi Excalibur'u kötuluyor ve uzak durulması gerektiğini söylüyor. Bu yüzden kafam karıştı.

Bir de bunu bulabildim sizce bu nasıl.

Forumlarda pek çok kişi Excalibur'u kötuluyor ve uzak durulması gerektiğini söylüyor. Bu yüzden kafam karıştı.

Bir de bunu bulabildim sizce bu nasıl.
Monster alınmaz.

Ben ram için dedim, diğerleri 16 GB Excalibur 32 GB, siz bilirsiniz yine de.

@sivaslikangal58 beğenmedi atıp gitmek yerine söyler misin neyine beğenmedi atıyorsun? 32 GB dururken adam niye 16 GB alsın?

Ben ram için dedim, diğerleri 16 GB Excalibur 32 GB, siz bilirsiniz yine de.

@sivaslikangal58 beğenmedi atıp gitmek yerine söyler misin neyine beğenmedi atıyorsun? 32 GB dururken adam niye 16 GB alsın?
Sırf 32 ram diye casper alınmaz dostum birde sitem ediyorsun 😁. Kasa kalitesi zaten çöp, fanı çok sesli. Sırf 32 ram diye en mantıklısı diyorsun en son seçenek bile olmamalı.

Geri
Yukarı