30000 TL laptop önerisi

Bütçe
30000
Oyunlarda falan nasıl hocam değerler kaç yıl oldu alali bugüne kadar hiç şikayetiniz oldu mu ilk kurulum yaparken SSD'yi görmediği söyleniyor doğru mu?

2 ay oldu SSD görmüyor ama bu sorun değil boot menüsünden bir ayarı açmanız gerekiyor Recep Baltaş çekmişti video. Ben gayet memnunum.

2 ay oldu SSD görmüyor ama bu sorun değil boot menüsünden bir ayarı açmanız gerekiyor Recep Baltaş çekmişti video. Ben gayet memnunum.

Hoc peki battery saver özelliği var mı yani belirli bir şarjdan sonra bataryayı korumaya alıyor mu cihaz.

Hoc peki battery saver özelliği var mı yani belirli bir şarjdan sonra bataryayı korumaya alıyor mu cihaz.

Kimi cihazlarda örneğin 80'den sonra bataryayı korumak için bu özellik devreye giriyor bence cok yararlı bir özellik bu bu cihazda var mı bu özellik.

Bakıp önerebilir misiniz veya da kendinizin aklınızda olan model var mı?

Hocam sağ olun öneriniz için ama bu beni birazcık aşar sizce attığım Nitro nasıl alınır mı?

Ben kendime göre Casper güzel diyorum tabii arkadaşlara göre bilmiyorum üstteki modellere bakamdım bakıp bir size önerme yapabilirim.

Hocam sağ olun öneriniz için ama bu beni birazcık aşar sizce attığım Nitro nasıl alınır mı?

Bütçeyi aşabilirseni gerçekten güzel bir bilgisayar.

Bütçeyi aşabilirseni gerçekten güzel bir bilgisayar.

30 bine arkadaşınki gibiler var yani şöyle diyeyim size onlar RTX'in 6 GB VRAM'lı modellerini önermişler o yüzden onlardan önermedim.

Bir de eğer masaüstü derseniz 30000BIN TL bandında fuul ekipman monitör dahil sistemler önerebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı