30000 TL laptop önerisi

Bütçe
30000
Hocam sen olsan ne alirdin açıkçası LOQ mu Nitro mu?

Bende attığın Nitro16 var yine attığın Lenovo LOQ modeli arasında kalmıştım iyi ki Nitro 16 almışım paneli daha iyi olduğu için bu modeli aldım ışık sızması durumu var fakat dediğim gibi parlak ekranda fark edilmiyor ben sadece açılışta fark ediyorum.

Bende attığın Nitro16 var attığın Lenovo LOQ modeli arasında kalmıştım iyi ki Nitro 16 paneli daha iyi olduğu için bu modeli aldım ışık sızması durumu var fakat dediğim gibi parlak ekranda fark edilmiyor ben sadece açılışta fark ediyorum.

Ancak biraz ağır bir cihaz onu belirteyim 2.7kg

Bende attığın Nitro16 var yine attığın Lenovo LOQ modeli arasında kalmıştım iyi ki Nitro 16 almışım paneli daha iyi olduğu için bu modeli aldım ışık sızması durumu var fakat dediğim gibi parlak ekranda fark edilmiyor ben sadece açılışta fark ediyorum.

Ancak biraz ağır bir cihaz onu belirteyim 2.7kg

Yani sizce Nitro 5 mi almalıyım.

Yani sizce Nitro 5 mi almalıyım.
Bu bütçede fiyatına göre en iyi cihaz Nitro 16 normalde. Yüzde 90 da onu alır. Sadece siz AMD istemiyorsunuz. Ekran ve kasa olarak diğerlerinden çok daha iyi.
Donanım olarak baktığınız tüm cihazlarda zaten 16gb ram, 4050 var. Diğer nitro soğutma olarak Nitro 16 kadar başarılı değil.
Loq intel fakat işlemcisi daha zayıf nitroya göre, fiyatına göre düşük biraz cihaz ama illa istiyorsanız alınabilir. 12500H ile 12450H arasında çok fark var.
Konuda çok boş tartışma dönmüş.

Bu bütçede fiyatına göre en iyi cihaz Nitro 16 normalde. Yüzde 90 da onu alır. Sadece siz AMD istemiyorsunuz. Ekran ve kasa olarak diğerlerinden çok daha iyi.
Donanım olarak baktığınız tüm cihazlarda zaten 16 GB RAM, 4050 var. Diğer Nitro soğutma olarak Nitro 16 kadar başarılı değil.
LOQ Intel fakat işlemcisi daha zayıf Nitro'ya göre, fiyatına göre düşük biraz cihaz ama illa istiyorsanız alınabilir. 12500H ile 12450H arasında çok fark var.
Konuda çok boş tartışma dönmüş.

Hocam peki sizce Nitro 5 nasıldır alınır mı?

Neye karar verdiniz?

Sanırım Nitro 5 alacağım hocam.

Hocam peki sizce Nitro 5 nasıldır alınır mı?

Sanırım Nitro 5 alacağım hocam.
Nitro 16 varken bakılmaz normalde. Direkt segment farkı varmış gibi. Ama alternatif illa olsun diyorsanız alın, kötü bir model değil. Konuyu incelemenizde fayda var:

Nitro 16 varken bakılmaz normalde. Direkt segment farkı varmış gibi. Ama alternatif illa olsun diyorsanız alın, kötü bir model değil. Konuyu incelemenizde fayda var:

Bu nasıl hocam açıkçası benim de gönlümde bu var ama satıcıya güvenemiyorum.

Bu nasıl hocam açıkçası benim de gönlümde bu var ama satıcıya güvenemiyorum.
Hocam bu güzel bir cihaz. Diğerilerine göre dediğimiz gibi ekran kalitesi, batarya ve soğutma gibi artıları var.
Dediğimiz gibi yine diğer modeller çok kötü değil, ama fiyat aynı olunca Nitro 16 çok daha güzel olur oluyor.

Satıcı konusunda ise, akakçe linkinde en uygun satan satıcı o çeşitli mağazalarda. Ne için güvenmiyorsanuz, daha önce orada sıkıntı mı yaşadınız yoksa genel mi? İncelemelere bakarsanız anlaşılır az çok forumdan o cihazı alanlar var onlara da sorabilirsiniz isterseniz deneyimlerini.

Yeni konular

Geri
Yukarı