30000 TL sistem önerisi

Önerdiğiniz sistem mükemmel fakat RAM'ler kötü kalmış 2K daha bütçe ekledim yani o RAM'ler yerine 2K ya RAM önerir misiniz?
RAM'lerin MHz değerini mi beğenmedin? Ayrıca sırf RAM'ler için o kadar bütçe arttırmaya gerek yok. Crucial Ballistix 3000-3200MHz alır, çok kolay bir şekilde 3600MHz veya 3800MHz yaparsın. Forumda yapanların konusu var. Onların yaptıklarını uygulasan yeter.
Bu arada şuan o anakartın fiyatı değmez. Benim attığımda 1300'dü. Üstüne biraz daha koy şunu al;

Evet 3200 MHz düşük o anakartı alırım sıkıntı yok da RAM olayını anlamadım yani Crucial Ballistix RAM'imi alim?

Tamam o anakartı alırım sıkıntı yok da RAM olayını anlamadım yani Crucial Ballistix RAM'imi alim?
Evet, şunu al;
OC için rehber istersen bunlara bakabilirsin. Bende de bu RAM var. Kolayca 3600-3800MHz'e çıkıyor. İçindeki çip epey sağlam.

Hocam rehberlere baktımda kafam almadı yani zor gibi ben pek anlamam overclocktan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…