30000 TL sistem toplama

Bütçe
30000

6800 sistem en mantıklısı PSU'yu NZXT anakartı B550 yapın ayrıca.

6800 sistem en mantıklısı PSU'yu NZXT anakartı B550 yapın ayrıca.
amd ekran kartlarıyla alakalı 2 gündür hem türkçe hem yabancı kaynakları tarıyorum ve hep aynı ifadeler dönüp dolaşıyor. Bu sebeple amd ekran kartlarına karşı pek de emin olamıyorum çünkü sistemlerle çok fazla haşır neşir olan birisi değilim ve minimum problemle karşılaşmak benim için performansdan daha önemli olabilir.

AMD hariç hangi sistemi tercih ederdiniz hocam ? Onu da öğrenmiş olayım

AMD ekran kartlarıyla alakalı 2 gündür hem Türkçe hem yabancı kaynakları tarıyorum ve hep aynı ifadeler dönüp dolaşıyor. Bu sebeple AMD ekran kartlarına karşı pek de emin olamıyorum çünkü sistemlerle çok fazla haşır neşir olan birisi değilim ve minimum problemle karşılaşmak benim için performansdan daha önemli olabilir.

AMD hariç hangi sistemi tercih ederdiniz hocam? Onu da öğrenmiş olayım.

Cidden korkulacak bir şey yok ben size yine de sistem bırakayım ama
AMD kartlarda en bilindik hata wattman bu hata 5000 serisinde çok fazla vardı ancak 6000 serisinde cidden büyük ölçüde düzeldi artık çok nadiren yiyorsunuz ve yeseniz bile çözmesi 5 dakika sürüyor

Cidden korkulacak bir şey yok ben size yine de sistem bırakayım ama
AMD kartlarda en bilindik hata wattman bu hata 5000 serisinde çok fazla vardı ancak 6000 serisinde cidden büyük ölçüde düzeldi artık çok nadiren yiyorsunuz ve yeseniz bile çözmesi 5 dakika sürüyor
Çok ilginç. Aynı fiyata yukarıda özelleştirmelerle birlikte 3070 ve 3070TI sistem bulmuşum. Bu bahsettiğiniz siteyi dahi hiç görmemiştim :D
Teşekkür ederim peki bu sistem için soğutucu veya ek bir yükseltme gerekli olur mu sizce ?

Çok ilginç. Aynı fiyata yukarıda özelleştirmelerle birlikte 3070 ve 3070 Ti sistem bulmuşum. Bu bahsettiğiniz siteyi dahi hiç görmemiştim :D
Teşekkür ederim peki bu sistem için soğutucu veya ek bir yükseltme gerekli olur mu sizce?

Evet ısınan bir işlemci bu siteden değil ama sonradan kendiniz alıp SE 214 XT takmanizi öneririm buradan alacaksaniz illa oradaki perfanı takabilirsiniz
@Merdo34 @ikseroo hocalarımın önerilerinde alın.

Evet ısınan bir işlemci bu siteden değil ama sonradan kendiniz alıp SE 214 XT takmanizi öneririm buradan alacaksaniz illa oradaki perfanı takabilirsiniz
@Merdo34 @ikseroo hocalarımın önerilerinde alın.
Valla bu sistemi görene kadar kafamda başka birşey vardı ama eğer @Merdo34 ve @ikseroo da okeylerse direk şimdi alacağım bu sistemi. İki gündür çok sıkıldım vallahi birşeyler okumaktan ve karar vermeye çalışmaktan :D

Site güvenilirdir diye düşünüyorum attığınza göre hiç denk gelmemiştim.

Geri
Yukarı