30000 TL'ye hazır sistem önerisi

DignityLIVE

Hectopat
Selam dostlar, bilgisayar almayı düşünüyorum. Arada hem yayın hem de oyunlarda sıkıntı çıkartmayacak bir bilgisayar arıyorum. En fazla 30000TL bütçem bulunuyor. Aşağıdaki sistem iyi midir? Yoksa daha iyisi alınabilir mi? Kredi kartına taksit yaptıracağım için hazır sistem arıyorum.

Selam dostlar, bilgisayar almayı düşünüyorum. Arada hem yayın hem de oyunlarda sıkıntı çıkartmayacak bir bilgisayar arıyorum. En fazla 30000TL bütçem bulunuyor. Aşağıdaki sistem iyi midir? Yoksa daha iyisi alınabilir mi? Kredi kartına taksit yaptıracağım için hazır sistem arıyorum.

20kya PC hocası yeni sistem paylaştı 4060'lı onu yükselterek gayet güzel sistem yapılabilir.

Hocam isterseniz bir şuna bakın.

Çok iyi sistemmiş bu arada. Sanırım bu sistemi alacağım.

Hocam isterseniz bir şuna bakın.

5700X bile yapsam fiyatı çok iyi oluyormuş. Arada kaldım vallahi :D

Çok yordum kusura bakma hocam cahilliğime ver. PC hocasının sistemine 1TB SSD ve işlemcisini 5700X yapsam RTX4060 ile iyi olur mu? Çünkü arada 8-9k arası fiyat fark ediyor sizin attığınız sistemle.

Çok yordum kusura bakma hocam cahilliğime ver. PC hocasının sistemine 1TB SSD ve işlemcisini 5700X yapsam RTX4060 ile iyi olur mu? Çünkü arada 8-9k arası fiyat fark ediyor sizin attığınız sistemle.
Hocam gpuchek' den baktım şimdi rtx 4060 ve r7 5700x birlikte %10' luk darboğaz yapıyor yani bana kalırsa rx 6800 xt' yi seçerim.

Screenshot_20230707_143417_com.android.chrome.jpg

Geri
Yukarı