30000 TL'ye kadar elektrikli bisiklet önerisi

OdTin

Centipat
Daha fazla  
İstanbul'da tamamen asfalt zeminde yaklaşık 10 kmlik mesafe için gün içinde gidiş geliş şeklinde kullanacağım bir elektrikli bisiklet önerisi rica ediyorum. Fiyat performans olarak iyi mümkünse bataryası beni uzun yıllar götürecek bir model olmasını rica ediyorum. Teşekkürler.

2023 Temmuz ayında RKS BN5 Pro aldım. Açıkçası skyjet Nitro modelini çok beğeniyordum o zamanlar bütçem aldığım bisiklete yetti. Dilerseniz inceleyebilirsiniz.

Skyjet
Rks

RKS'lerin bataryası iyi mi sıkıntı çıkartıyor mu? Bir yandan aklımda BİM'e gelecek olan RKS 3 Pro X var ama bilemiyorum. Pro X hakkında bilgin var mı?

RKS'lerin bataryası iyi mi sıkıntı çıkartıyor mu? Bir yandan aklımda BİM'e gelecek olan RKS 3 Pro X var ama bilemiyorum. Pro X hakkında bilgin var mı?

Henüz bir sorun yaşamadım batarya hakkında. +600 km sürüş yaptım. Yakın zamanda parmak gaz kolu taktığım için bataryayı su gibi emiyor. Maalesef dediğiniz bisiklet hakkında bilgim yok. Şunu belirteyim, en çok sorunu fren konusunda yaşadım. Balata konusunda kaliteye önem gösterilmemiş gibi geldi bana. Size tavsiyem aklınızdaki modelleri inceleme videolarından izleyin ve size ne için lazımsa bisiklet o doğrultuda F/P olarak değerlendirin.

Henüz bir sorun yaşamadım batarya hakkında. +600 km sürüş yaptım. Yakın zamanda parmak gaz kolu taktığım için bataryayı su gibi emiyor. Maalesef dediğiniz bisiklet hakkında bilgim yok. Şunu belirteyim, en çok sorunu fren konusunda yaşadım. Balata konusunda kaliteye önem gösterilmemiş gibi geldi bana. Size tavsiyem aklınızdaki modelleri inceleme videolarından izleyin ve size ne için lazımsa bisiklet o doğrultuda F/P olarak değerlendirin.

Teşekkür ederim araştıracağım bakalım 🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı