30000 TL'ye laptop önerisi

Bütçe
30000

latsl

Centipat
Daha fazla  
30000 TL'ye yakın bir bütçem var ve oyun da oynayabileceğim bir laptop almak istiyorum.
Önerebileceğiniz bir marka veya model var mı?

Kasa kalitesi, soğutma performansı, ekran paneli kalitesi ve yüksek renk doğruluğu açısından tercih edebilirsiniz. Aynı bütçedeki laptoplara göre işlemci geri kalabilir ancak saydığım özellikler bu bütçeye daha bulunmaz. Hazır indirimdeyken kaçırmayın.

Legion = Omen = Rog Strix

Son düzenleme:

Kasa kalitesi olarak yukarıdaki Legion daha iyidir. Ben olsam onu alırdım ancak donanım olarak Victus da tercih edilebilir.

30000 TL'ye yakın bir bütçem var ve oyun da oynayabileceğim bir laptop almak istiyorum.
Önerebileceğiniz bir marka veya model var mı?
en az 3060lı bir laptop alın. 3050 ve 3050TI aklınzın ucundan geçmesin 30.000TL ye.

Asus TUF Gaming F15 FX506HM-HN114 Intel Core i5 11400H 16GB 512GB SSD RTX3060 Freedos 15.6" FHD Taşınabilir BilgisayarYeni pencerede açılır

yanlış hatırlamıyorsam TUFlarda ısınma problemleri olabiliyordu araştırmadan almanızı önermem ısınan bir bilgisayar pek zevkli olmaz ama bir düşünebilirsiniz.

Dostum sistem toplamıyoruz, laptop alıyoruz lütfen bir piyasaya göz at gel.

Bu bütçede 8GB VRAM'li 3070 mi bekliyordunuz?
Dostum sistem toplamıyoruz, laptop alıyoruz lütfen bir piyasaya göz at gel.
6 GB VRAM ile ne yapmayı planlıyorsunuz merak ediyorum. Minimum 12 GB'nin konuşulduğu durumda 6 GB VRAM hiç ama hiç gelecek için iyi değil.

Ekonomik olarak da o fiyata yoksa, fiyatı yükseltmeye çalışırım.

Geri
Yukarı