3000MHz RAM uyumu

H€XA

Decapat
Daha fazla  
Elimde Crucial markasının bu modeli bulunmakta: Crucial 8GB Ballistix Sport LT White DDR4 3000MHz CL15 1.35V PC Ram fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da.
Çok pahalı ve stok durumu kötü olduğu için markanın aynı cas ve MHz değerine sahip yeni model 8 GB RAM'ini almaya karar verdim ama birlikte çalışacaklarından şüpheliyim o sebeple sormak istedim, alacağım RAM: Crucial Ballistix 3000 MHz DDR4 BL8G30C15U4B-Kutusuz Ram Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe.

Son düzenleyen: Moderatör:
Markalar farklı olsa da ikisi stabil olarak çalışır. Siz 2133 MHz'de alsanız, eşit güçte çalışırlar. Sorunuza gelirsek uyumludur.

Crucial Ballistix 8GB DDR4 3000MHz BL8G30C15U4B Kutusuz Ram bu siteden sipariş veriyorum o zaman umarım sorunsuz ve mavi ekransız bir şekilde çalışır iyi bayramlar :D.
Markalar farklı olsa da ikisi stabil olarak çalışır. Siz 2133 MHz'de alsanız, eşit güçte çalışırlar. Sorunuza gelirsek uyumludur.

Peki bu RAM'i alsam uyumlu çalışır mı Kingston HyperX Fury RGB Black 8GB DDR4-3000 CL15 RAM (HX430C15FB3A-8) RGB cezbetti ama marka farklı oluyor o sebepten karar veremedim :D.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı